Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
1999-2011 KPDS QUESTİONS & ANSWERS ( +2 DENEME SINIAVI )
1999-2011 KPDS Questions & Answers
1999-2011 KPDS QUESTİONS & ANSWERS ( +2 DENEME SINIAVI )
Basım Dili
: Türkçe İngilizce
Ebatı
: 24 x 19 cm
Sayfa Sayısı
: 1221
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786055529604
Basım Yılı
: Eylül 2011
- iş günü temin
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 48,50 TL
İndirimli Fiyatı
: 36,38 TL
Kazanılan Puan
: 137 AP
Bu kitabı 6,06 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 84 kişi görüntüledi.

Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) ve Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı (ÜDS)’na yönelik olarak 2004 yılında yayınlamış olduğum ve büyük çoğunluğunu kendi hazırladığım soruların oluşturduğu Challenge KPDS & ÜDSÂÂ geçmiş yıllarda uygulanmış KPDS sınavlarına ait soruları, söz konusu kitaptaki ayrıntılı soru çözümlemesi tarzı ile açıklayacağım yeni bir kitap hazırlamam yönündeki isteklerini de dile getirdiler. Bu kitap, hazırlamış olduğum kitabı, satın almış oldukları ya da alabilecekleri pek çok kitaptan ayıran yönleri fark eden, kitabın hazırlanmasındaki emek ve özenin farkına varan bu seçici okuyucu grubunun yönlendirmesi ve teşviklerinin bir sonucudur. isimli kitabımla ilgili olarak, ülkemizin değişik illerinden telefonla ya da e-posta aracılığıyla bana ulaşan pek çok okur, kitabıma ilişkin beğenilerini ifade etmelerinin yanı sıra,


Kitapta, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından hazırlanarak Kasım 1999 – Kasım 2007 yılları arasında uygulanan 17 sınavla birlikte, tamamı kendi hazırladığım sorulardan oluşan 2 KPDS Deneme Testi de, ayrıntılı çözümleriyle birlikte yer almaktadır.


Bugün piyasada, geçmiş yıllarda uygulanmış KPDS sınavlarını ve bu sınavlarda sorulan soruların çözümlerini içeren pek çok kitap vardır. KPDS Questions / Answers, çeşitli yönleriyle bu kitaplardan belirgin şekilde ayrılmaktadır.


Challenge KPDS & ÜDS isimli kitabımdan sonra yayınlanan kitapların çoğunda, ilk kitabımda olduğu gibi ayrıntılı soru çözümlerine yer verilmiş, küçük bir bölümünde de çeldiricileri de açıklama yoluna gidilmiştir. KPDS Questions / Answers, benzer içerikli kitaplar içerisinde soru çözümleri en ayrıntılı olanıdır.


Soru çözümlerinde, öğretici ve okuyucunun mevcut bilgisini pekiştirici dilbilgisi açıklamalarına yer verilmiştir. Ayrıntılı çözümler, aynı zamanda test çözme becerilerini geliştirici nitelikte olup, bireylerin benzer soruların çözümüne nasıl yaklaşmaları gerektiğine ilişkin stratejiler de sunmaktadır. Bu nedenle, herhangi bir soruyu doğru çözmüş olsunlar ya da olmasınlar, siz değerli okuyuculara önerim, tüm açıklamaları dikkatle okumanız olacaktır.


Soruların ve seçeneklerin düzey, içerik ve niteliklerine bağlı olarak, seçilmesi muhtemel çeldiricilerin de açıklanması yoluna gidilmiştir. Bu yönüyle kitap, okuyucuların rehber öğretmene ihtiyaç duymadan kullanabilecekleri bir çalışma kitabı ve öğrenme aracı olma özelliği de taşımaktadır.

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: