Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
2018 YKS TARİH AKILLI SORU BANKASI FÖYLERİ (  )
2018 YKS Tarih Akıllı Soru Bankası Föyleri
2018 YKS TARİH AKILLI SORU BANKASI FÖYLERİ (  )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 28 x 19 cm
Sayfa Sayısı
: 324
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786059457163
Basım Yılı
: Aralık 2017
kargolanamaz.
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 43,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 32,25 TL
Kazanılan Puan
: 123 AP
Bu kitabı 5,38 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 103 kişi görüntüledi.

Başarı İçin Şimdi Kuşanma Zamanı…


Sizlerin ve değerli kurumlarımızın yoğun talepleri doğrultusunda Soru Kalesi Yayınları olarak deneyimimizi üst düzey bir eğitim setinde buluşturduk. Birikim ve heyecanımızla; özel hazırladığımız sınavlara hazırlık setimizi, eğitimdeki teknolojik gelişmelerle uyumlu modern öğrenme argümanlarıyla birleştirerek konseptimizi tamamladık. Sınavlara hazırlık setlerimiz Bloom Taksonomisinin Bilişsel Öğrenme Modeline göre hazırlandı. Taksonomi, Yunanca taksis (düzenleme) ve nomos (yasa) sözcüklerinden türetilmiştir. Bilişsel öğrenme modeli; öncelikle her öğrencinin algı yapısının farklı olduğunu bilerek okul, kurs gibi toplu eğitim verilen yerlerde bu farklılığın olumsuz etkilerini en aza indirgemek ve bunu çocuk, aile, toplum için faydalı hale getirmek için geliştirilmiş bir modeldir. Bu modeli oluşturan temel şey; öğrencilerdeki algılama farklılıklarını kontrol altında tutarak öğrenimin niteliğinin kontrol edilebilmesidir. “Her öğrenci öğrenebilir. “ ilkesiyle hazırladığımız Akıllı Ders Anlatım Föylerimizi, Bloom’un Bilişsel Öğrenme Taksonomisindekine göre en basit öğrenme aşamasından en yoğun öğrenme aşamasına doğru altı kategoriden oluşturduk. Bilgi --> Kavrama -> Uygulama -> Analiz -> Değerlendirme -> Sentez.


Akıllı Soru Bankası Föylerimiz (ASF) her biri 40 dakika + 40 dakika yani 2 derste anlatılacak ADF konularının müfredatını kapsayacak şekilde oluşturuldu. Bu çalışma, yıllarca dershanecilik ve sınavlara hazırlık programları yapmış akademik birimimizin iş birliğiyle hazırlandı. ASF’leri Bilişsel Öğrenme Modelinin 3 aşaması olan Uygulama - Analiz ve Sentez bölümlerine ayırdık. Birinci aşamayı basit ve kavramaya yönelik soruların yer aldığı Uygulama Testini, ikinci aşamayı orta ve sınava yönelik soruların yer aldığı Analiz Testini ve üçüncü aşamayı ise zorluk derecesi yüksek ve çeldirici kuvvetli soruların yer aldığı Sentez Testi ile tamamladık.


Bu testlerdeki soruların düzeyleri ve soruların akademik sıralamalarının tamamı, ADF föylerinin konu akışıyla uyumlu olacak şekilde hem öğretmenlerin hem de sınavlara hazırlık yapacak sizlerin yüksek verim alabileceği şekilde hazırlandı. Sınavlara hazırlık setlerimizin akıllı tahta içerikleri online ya da offline olarak kullanılabilir. Bu içeriklereWeb adresimizin bilgi kalesi bölümünden ulaşabilirsiniz. Fatih Projesi ve tüm akıllı tahta programlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz anlaşılır ve kullanışlı bir içerik hazırladık. Akıllı tahta içeriğimiz ile ilgili çalışmalarımızı sitemizden indirip inceleyebilirsiniz. Her biri alanında uzman yazarlarımız tarafından hazırlanan bu setler, sizi hedefinize ulaştıracak ve başarınızla gurur duyacağınız bir geleceğe kavuşturacak ve daha nice gencin hayallerine kavuşmasına yardımcı olmaya devam edecektir. Tüm bu yenilikler ve sinerjinin sizlere faydalı olması temennisiyle. . .

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin