Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
5. SINIF İNGİLİZCE SORU BANKASI (  )
5. Sınıf İngilizce Soru Bankası
5. SINIF İNGİLİZCE SORU BANKASI (  )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 27,5 x 19,5 cm
Sayfa Sayısı
: 176
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786053720744
Basım Yılı
: Ekim 2017
kargolanamaz.
%20 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 24,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 19,20 TL
Kazanılan Puan
: 68 AP
Bu kitabı 3,20 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 69 kişi görüntüledi.

Soru Bankalarımız, bilgi eksikliklerinin saptanmasını ve giderilmesini; soru çözümünde uzmanlaşmayı sağlayan bir sistematikle hazırlanmıştır. Konuların bütün ayrıntılarını yoklayan üstün düşünme becerileri
doğrultusunda hazırlanmış sorular içermektedir. Her biri güncel ve özgün olan sorularıyla sınavlara
giden yolda emin adımlarla yürümenizi sağlayacaktır.


Kıymetli Öğretmenler, Sayın Veliler, Sevgili Öğrenciler,


Bilginin sürekli değiştiği ve hızlı bir şekilde yayıldığı evrenselleşen bir dünyada yaşamaktayız. Artık öğrencilere sadece hazır bir bilgiyi vermek yeterli gelmemektedir. Aynı zamanda öğrencinin bilgiyi anlama, yorumlama, içselleştirme. uygulama ve hatta yenilerini üretmesi gibi eğitimsel amaçların gerçekleştirilmesi sağlanmalıdır. Yaşadığımız teknoloji çağında bilginin hızlı bir şekilde yayılması; İnternet, televizyon ve bilgisayar kullanımının artmasını sağlamaktadır.


Bunun sonucunda da kitap kokusundan ve kitabı hissetmekten mahrum bir nesil yetişmektedir. Bu nedenler çerçevesinde üzerinde çalışılan bu kitap öğrencilerin yaparak, yaşayarak, uygulamalı bir şekilde öğrenmesini sağlamak için görsel öğelerin zenginlikleri kullanılarak hazırlanmıştır. Bunun yanı sıra kitabımız öğrencilere yeni bilgi ve beceriler kazanıp, eğlenceli bir şekilde öğrenme ve kendini geliştirme fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda öğrencinin okuma alışkanlığı kazanması, okuduğunu anlayıp yorumlaması, pratik çözümler üretmesi, sorunların çözümünü hızlı bir şekilde bulması ve kendini her alanda gerçekleştirmesi amaçlanmıştır. Kitabımız, Bloom Taksonomisi (Üst Düzey Düşünme Becerileri) doğrultusunda oluşturulmuştur.


Ulaşılmak istenen hedefler, öğrenci merkezli ve hücrelenmiş yöntemle hazırlandığı için öğrencinin kitaptan zevkle ve istekle yararlanması öncelikli amacımızdır. Kitabımızın içeriğindeki testler kolaydan zora doğru, diğer derslerle ve günlük yaşamla ilişkili, öğretim programına bire bir uyumlu olarak, alanında uzman eğitimciler tarafından hazırlanmıştır. Kavram Yayınları, bugüne kadar olduğu gibi, bu yayında da öğrencilerimizin her alanda başarılı olmaları amacını sürdürmektedir.


Başarı dileklerimizle.
Kavram Yayınları

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin