Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
AKIŞKANLAR MEKANİĞİNE GİRİŞ / A BRİEF INTRODUCTİON TO FLUİD MECHANİCS ( AKIŞKANLAR MEKANİĞİNE GİRİŞ / A BRİEF INTRODUCTİON TO FLUİD MECHANİCS )
AKIŞKANLAR MEKANİĞİNE GİRİŞ / A Brief Introduction to Fluid Mechanics
AKIŞKANLAR MEKANİĞİNE GİRİŞ / A BRİEF INTRODUCTİON TO FLUİD MECHANİCS ( AKIŞKANLAR MEKANİĞİNE GİRİŞ / A BRİEF INTRODUCTİON TO FLUİD MECHANİCS )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 21 x 25 cm
Sayfa Sayısı
: 528
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786051334431
Basım Yılı
: Şubat 2019
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 115,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 93,15 TL
Kazanılan Puan
: 185 AP
Bu kitabı 15,53 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 464 kişi görüntüledi.
Akışkanlar mekaniği, mühendisliğin temel alanlarından birisidir. Akışkanlar mekaniği bilgi tabanının genişlemiş olması ve ders kitaplarına daha çok konuyu dâhil etme isteği nedeniyle, ders kitaplarının içeriği artmıştır. Geniş kapsamlı içeriğe sahip kitaplar, başlangıç dersinde temel prensipleri anlamada zorlanan öğrencilerin gözünün korkmasına ve detaylar arasında kaybolmasına sebep olabilmektedir. Dolayısıyla temel kavramları ve prensipleri içeren modern stilde daha öz fakat kapsamlı bir kitaba ihtiyaç olduğu düşüncesiyle hazırlanmıştır.
Kitapta, yeni başlayan öğrenciler için yararlı olacak temel konular sade ve içeriğe odaklanmış bir yaklaşımla sunulmuştur. Giriş kitabı niteliğiyle konuların sunumu, akışkanlar mekaniği problemlerini çözmede öğrencinin kendine güvenini adım adım geliştirmesi amaçlanmıştır. Her bir önemli kavram veya düşünce, önce basit ve anlaşılır bir şekilde ele alınarak açıklanmış daha sonra detaylar anlatılmıştır. Ayrıca akışkan ve akışlar ile ilgili temel kavramlar ve prensipler; şekil, fotoğraf ve videolar kullanılarak sunulmuştur. Kavramların ve prensiplerin anlatımı, çözümlü örneklerle ve örnekler içindeki yorumlarla desteklenmiştir.
Son olarak, akışkanlar mekaniğinin heyecan verici ve yararlı bir alan olduğunu yansıtmak amacı ile öğrencinin ve öğretim üyesinin kolayca bağlantı kurabileceği günlük hayattan çok sayıda akışkan akışı olayının analizi kitaba dâhil edilmiştir.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin