Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
ALTYAPI SPORLARINDA VE BEDEN EĞİTİMİNDE DEĞERLER - VALUES İN YOUTH SPORT AND PHYSİCAL EDUCATİON ( ALTYAPI SPORLARINDA VE BEDEN EĞİTİMİNDE DEĞERLER - VALUES İN YOUTH SPORT AND PHYSİCAL EDUCATİON )
ALTYAPI SPORLARINDA VE BEDEN EĞİTİMİNDE DEĞERLER - Values in Youth Sport and Physical Education
ALTYAPI SPORLARINDA VE BEDEN EĞİTİMİNDE DEĞERLER - VALUES İN YOUTH SPORT AND PHYSİCAL EDUCATİON ( ALTYAPI SPORLARINDA VE BEDEN EĞİTİMİNDE DEĞERLER - VALUES İN YOUTH SPORT AND PHYSİCAL EDUCATİON )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17 x 24 cm
Sayfa Sayısı
: 276
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786053203162
Basım Yılı
: Ocak 2016
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 62,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 50,22 TL
Kazanılan Puan
: 98 AP
Bu kitabı 8,37 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 397 kişi görüntüledi.
Doğası gereği sporun, çocuk ve gençlerin karakter gelişiminde önemli olduğu düşünülmektedir. Spor ahlakı konusundaki güncel araştırmalar, “iyi” spor davranışlarının ve değerlerinin çocuk ve gençlere erken yaşlardan itibaren kazandırılması ve geliştirmesi gerekliliğini savunmaktadır. Dünyadaki birçok ülkede önemli ölçüde zaman ve kaynak harcanarak çocukların spora ve fiziksel aktiviteye katılmaları sağlanmaktadır çünkü sporun, çocukları ve gençleri şekillendiren ve geliştiren doğal bir etkiye sahip olduğu kabul edilmektedir.


“Altyapı Sporlarında ve Beden Eğitiminde Değerler” kitabı spordaki değer kavramına, spor yoluyla değerler eğitimine ve spora ait tutum ve motivasyonlara ilişkin deneysel ve kuramsal anlamda farklı yaklaşımlar getiren bir kitaptır. Bu kitap, başta İngiltere olmak üzere dünyanın belirli ülkelerinde ve kültürlerinde bu konularda son yıllarda yapılan çalışma sonuçlarına yer vermektedir ve oldukça güncel bilgiler içermektedir. Ülkemizde ise sporda ve beden eğitimde değerler konusunda çok fazla çalışmaya rastlanmamaktadır. Bu kitap, Türkiye’de beden eğitimi ve spordaki değerler konusunda yapılacak çalışmalara kaynak oluşturacak ve derslerde kullanılacak temel bir eser olma niteliğine sahiptir.


Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin