Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
ATKİNS VE JONES’UN GENEL KİMYA İLKELER VE İÇYÜZÜNÜ KAVRAMA PROBLEM ÇÖZÜMLERİ (  )
Atkins ve Jones’un Genel Kimya İlkeler ve İçyüzünü Kavrama Problem Çözümleri
Yorumları oku
%8 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 27,5 x 20 cm
Sayfa Sayısı
: 556
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 44,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 40,48 TL
Kazanılan Puan
: 125 AP
Barkod
: 9786053551836
Basım Yılı
: 2013
Kategoriler
Ürünün Tanıtımı

Genel Kimya’nın amacı, öğrencilikten bilim insanlığına yolculukta size yardımcı olmaktır. Bunu yapmak için yazarlar, bir kimyacının gözüyle maddeyi görme yeteneği ve kimyasal ilkelerle laboratuvar ve çevremizdeki uygulamaları arasında bağlantılar yapmak için “kimyanın içyüzünün kavranması“ konusunu geliştirmede size yardımcı olmaya odaklanmışlardır.


Problemlerin Çözümü Kitabı, size problem çözerken nasıl bir yol izleyeceğinizi öğretmeye yardımcı olarak problem çözmedeki ustalığınızı artıracaktır. Bu kitap, ders kitabındaki tek sayılı problemlerin tamanının adım adım çözümlerini içermektedir.


Problemlerin Çözümü Kitabı, sizi daha iyi bir öğrenci ve kimyacı yaparak problem çözme becerinizi ve kimyanın içyüzünü kavramınızı geliştirecek ve derste daha başarılı olmanızı sağlayacaktır.


- Genel Kimya için diğer destekler:


- Toolbox Tutorials, interaktif biçimde başlıca hesaplama tiplerini verir. Bunlar, kavramlar ve problem çözme arasındaki bağlantıları gösterir ve öğrenme yardımcı malzemelir ve anahtar malzemelerin özeti olarak tasarlanmışlardır.


- ChemCasts, bir hocanın bir problem çalışmasını seyretmenin yüz yüze deneyimini tekrarlar. Sanal bir beyaz tahtanın kullanıldığı bu videolar öğrencileri ve çözüm sırasında kavramları açıklayarak çalışılan örneklerin çözüm anahtarındaki adımları içerir. Bunlar kolaylıkla bir bilgisayarda izlenebilir veya bir İpoda indirilebilir.


- Scientific American’dan ChemNews Scientific American’da yayımlanan en son makalelerle ilgili başlıca haber akışını sağlar.


-DynamicBook, tam bir konu akışını ve elektronik kaynaklara yerleştirilmiş bir bollukta indirilebilir e-kitap biçimini icerir. Toolbox Tutorials, ChemCasts ve ChemNews gibi bütün Premium çoklu ortamları e-kitap sayfalarına doğrudan bağlantılıdır. Aynı zamanda notlar alabilir, önemli kısımları kaydedebilir ve bilgileri taşınabilir araçlara aktarabilirsiniz.

Bu ürünü 145 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: