Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
BİLDEMER ORTAÖĞRETİM BİLGİSAYAR DESTEKLİ MESLEK REHBERLİĞİ ( BİLDEMER ORTAÖĞRETİM BİLGİSAYAR DESTEKLİ MESLEK REHBERLİĞİ )
BİLDEMER Ortaöğretim Bilgisayar Destekli Meslek Rehberliği
BİLDEMER ORTAÖĞRETİM BİLGİSAYAR DESTEKLİ MESLEK REHBERLİĞİ ( BİLDEMER ORTAÖĞRETİM BİLGİSAYAR DESTEKLİ MESLEK REHBERLİĞİ )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19,5 x 27,5 cm
Sayfa Sayısı
: 26
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786053953418
Basım Yılı
: 2010
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%20 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 18,52 TL
İndirimli Fiyatı
: 14,82 TL
Kazanılan Puan
: 45 AP
Bu kitabı 2,47 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 430 kişi görüntüledi.
Okullarımızda bilgisayarların çoğalması, eğitimin bilgisayar destekli olarak yürütülmesine çalışılması üzerine biz de ortaöğretim düzeyi öğrencileri için BİLDEMERO adında (BİLDEMER Ortaöğretimin kısaltılmışı ve daha önce lise öğrencilerinin yükseköğretimde program seçimlerine yardımcı olmak için geliştirilen BİLDEMER den farklı bir araç) bir kendini değerlendirme aracı geliştirmeye karar verdik. Bu aracın birinci bölümü öğrencinin kendine uygun okul türlerini ve liselerde alanları görebilmesine yardımcı olacak biçimde düzenlenmiştir. İkinci bölüm meslek liselerine yönelen öğrencilere, kendilerine uygun bölüm seçeneklerini vermektedir. BİLDEMERO öğrenciye hangi okul/alan ya da bölümün uygun olduğunu bildiren tek ve kesin kaynak olma iddiasıyla değil, öğrencileri, nitelikleri ve seçenekleri üzerinde düşündürtmek amacı ile hazırlanmış bir araçtır. Bu araçtan elde edilen sonuçların bir psikolojik danışma ortamında değerlendirilmesi çok yararlı olur. BİLDEMERO’nun eksik, kusurlu yanları olabilir. Değerli meslektaşlarımız, uygulamaları sırasında dikkatlerini çeken eksiklikleri ve/veya kusurları tarafımıza bildirirlerse, düzeltmelerle aracın daha iyi hale getirilmesine çalışılacaktır.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin