Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
BİLGİSAYARA GİRİŞ : WİNDOWS 7 - OFFİCE 2010 ( TÜRKÇE SÜRÜMLERİ )
Bilgisayara Giriş : Windows 7 - Office 2010
BİLGİSAYARA GİRİŞ : WİNDOWS 7 - OFFİCE 2010 ( TÜRKÇE SÜRÜMLERİ )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 21 x 15 cm
Sayfa Sayısı
: 726
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9789759070014
Basım Yılı
: Eylül 2011
kargolanamaz.
%18 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 23,15 TL
İndirimli Fiyatı
: 18,98 TL
Kazanılan Puan
: 59 AP
Bu kitabı 3,16 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 249 kişi görüntüledi.

Faruk Çubukçu, Microsoft Certifed Trainer


Faruk Çubukçu, bilgisayar eğitimi konusunda otuz yıla yakın deneyime sahip bilgi teknolojisi uzmanıdır. “Bilgisayar uzmanlığı“ yerine, kurumsal alandaki uygulamarla bütünleşik olan ve yarar sağlayan bilgisayar uygulamalarını ifade ettiği için “Bilgi teknolojileri uzmanlığı“nı tercihe etmektedir.


1984 yılında sektöre girmiştir. 1990 yılında Microsoft ürünleri alanında uzmanlaşmıştır. Ülkemizin ilk Microsoft sertifikalı profesyonel ( Microsoft Certified Professional) ve eğitmenlerindendir ( Microsoft Certified Trainer). Ayrıca MCSE ve MCAD sertifikalarına dünyada ilk sahip olanlar arasındadır ( Early Achiever ve Charter Members).


Microsoft Office, teknik ( server) ve yazılıma yönelik olarak başta büyük kurumlar ve büyük şirketler olmak üzere uzun süre eğitimler vermiş. Yine bu ürünler hakkında çok sayıda kitap yazmıştır. Microsoft kitaplarının da bir süre resmi çevirmenliğini yapan yazar ayrıca özgün kurs kitapları geliştirmiş, teknik eğitime yönelik eğitim kitapları hazırlamıştır.


Bilgi teknolojileri alanında eğitmen ve uygulayıcı olarak “eşsiz“ bir bilgi birikimine sahip yazar, bilgi paylaşımı için 2000 yılında www. farukcubukcu. com portalını kurmuş. Buradan binlerce öğrenciye ücretsiz kurslar vermiştir. Halen altmış binin üzerinde üyesi bulunan portal, öğrencilerin bu alandaki başvuru kaynaklarının başında gelmektedir. Ayrıca www. edufleks. com sitesi ile bir e-öğrenme sistemi geliştirmiştir. Edufeks. com ile Türkçe ve İngilizce olarak bilgi teknolojileri kursları internet üzerinden (uzaktan) düzenlenmektedir.


Bilgi Teknolojileri uzmanlığının bir “yaşam tarzı“ ve “sürekli araştırma“ gerektiren bir alan olması inancıyla; halen kendisi özel eğitim merkezinde ofis eğitimleri ve teknik alanda eğitimler vermekte, çeşitli kurumlara bu alanda danışmanlık yapmaktadır.


“Gördüğüm en kapsamlı Windows ve Office kitabı. Tam bir başucu kaynağı. “ Hilmi Barış, Microsoft Certifed Trainer(MCT), Certified Technology Specialist (CTS)


“Görsel ve uygulamalı bir anlatıma sahip. Her biri senaryolar içinde anlatılmış çok sayıda örnek var. Uygulamaların şirketlere çok yararlı olacağına inanıyorum. “ Beşir Avcı, Bilgi Teknolojileri Danışmanı

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: