Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
BİLİŞSEL PSİKOLOJİ VE ÖĞRETİM - COGNİTİVE PSYCHOLOGY AND INSTRUCTİON ( BİLİŞSEL PSİKOLOJİ VE ÖĞRETİM - COGNİTİVE PSYCHOLOGY AND INSTRUCTİON )
BİLİŞSEL PSİKOLOJİ VE ÖĞRETİM - Cognitive Psychology and Instruction
BİLİŞSEL PSİKOLOJİ VE ÖĞRETİM - COGNİTİVE PSYCHOLOGY AND INSTRUCTİON ( BİLİŞSEL PSİKOLOJİ VE ÖĞRETİM - COGNİTİVE PSYCHOLOGY AND INSTRUCTİON )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17 x 24 cm
Sayfa Sayısı
: 460
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786051337906
Basım Yılı
: Nisan 2014
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 79,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 63,99 TL
Kazanılan Puan
: 127 AP
Bu kitabı 10,67 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 851 kişi görüntüledi.
Bu kitap eğitim bilimleri, eğitim programları ve öğretimi ve eğitim psikolojisi alanlarında önemli bir yer tutan bilişsel ve öğretimsel yaklaşımlarla ilişkili birçok kavramı içine almaktadır. Lisans ve lisansüstü düzeyde kullanılabilecek bu kitap ile öğrenme, öğretme ve zihinsel süreçlerle ilgili yaklaşımların daha net bir şekilde anlaşılmasını beklemekteyiz. Bu kitap ayrıca öğretmenler için değerli bir kaynaktır. Sade ve kolay anlaşılır bir Türkçe ile ifade edilen bölümlerden en üst düzeyde istifade edilmesi düşünülmüştür. “ Bilişsel Psikoloji ve Öğretim“ kitabının gözden geçirilip, en son yapılan araştırma bulgularıyla desteklenmiş Beşinci Basımı’ nın Türkçe’ ye çevrilerek hem Türk diline hem de kültürüne uyarlanması ile alandaki çağdaş bakış açılarının anlaşılmasına büyük oranda katkı sağlaması planlanmıştır. Bu kitap, Amerika Birleşik Devletleri’ nde en iyi satan akademik kitaplar listesinde ilk sıralarda bulunmaktadır. Birinci Kısım’ da bilişsel psikolojinin temelleri, İkinci Kısım’ da inançlar ve motivasyon kavramlarıyla ilişkili araştırmalar, Üçüncü Kısım’ da öğretme, öğrenme süreçlerinde bilişsel süreçlere dayalı araştırmalar, Dördüncü Kısım’ da ise sınıf içerisinde bilişsel gelişimin arttırılmasına yönelik araştırma bulguları ve sonuçlarına yer verilmiştir.Biliş ve öğretime derinlemesine bir yolculuk yapmak isteyen herkese bu kitabı öneriyoruz.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin