Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
C PROGRAMLAMA DİLİ İŞARETÇİLER (POİNTERS) – DOSYALAR – PARALEL PORT TEST CİHAZLARI – İKİLİ (BİNARY) SAYICI ( C PROGRAMLAMA DİLİ İŞARETÇİLER (POİNTERS) – DOSYALAR – PARALEL PORT TEST CİHAZLARI – İKİLİ (BİNARY) SAYICI )
C Programlama Dili İşaretçiler (Pointers) – Dosyalar – Paralel Port Test Cihazları – İkili (Binary) Sayıcı C Programlama Dili İşaretçiler (Pointers) – Dosyalar – Paralel Port Test Cihazları – İkili (Binary) Sayıcı
Yorumları oku
%10 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 18 x 23 cm
Sayfa Sayısı
: 408
Cilt Durumu
: Karton Kapaklı
Boyut
: Normal Boy
1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 39,90 TL
İndirimli Fiyatı
: 35,91 TL
Kazanılan Puan
: 108 AP
Barkod
: 9789750227820
Basım Yılı
: Mart 2014
Ürünün Tanıtımı
Gözden geçirilmiş 7. Baskısını yapan kitap, çıktığı ilk günden beri gerek üniversitelerde gerekse özel kurslarda “C Programlama Dili” dersi için temel ders kitabı olarak binlerce öğrenciye ve programı kendi kendine öğrenmek isteyen kişilere rehber kitap olmuştur. Kitap, her yeni baskısında bir önceki baskı için akademisyenlerden, öğrencilerden ve okuyuculardan gelen istek/öneri/eleştiriler dikkate alınarak hazırlanarak, kitabın okuyucu dostu olması amaçlanmıştır.

Kitap C Programlama Dilini hiç bilmeyenlere hitap edecek şekilde hazırlanmış, konular kolaydan zora doğru sıralanmıştır. Konular şekil ve tablolarla daha ayrıntılı bir biçimde incelenmiş ve örnek programların sayısı artırılarak konunun daha iyi anlaşılması hedeflenmiştir. Her bölümün sonunda, konu ile ilgili sorulara yer verilerek hem konunun daha iyi öğrenilmesi hem de olası sorunlarda ne yapılması gerektiği konularına açıklık getirilmiştir. Kitabı bitiren bir okuyucu, C programını ileri düzeyde kullanabilecek duruma gelecektir.

Ayrıca kitapta: Temel elektronik eğitimi alanların bu bilgilerini yazılımla birleştirerek ortaya yeni projeler çıkarabilecekleri konuları da içermektedir. Bu doğrultuda Türkçe kitaplarda çok fazla yer almayan bilgisayarın paralel portuna bağlanan kontrol devrelerinin yapımı ve bu devrelerin yazılımla denetimi konusuna da yer verilmiştir.
C Programlarının Bir Kısmının C++ Eşdeğeri
Program Denetim Deyimleri
İşaretçiler (Pointers)
Fonksiyonlar
Değişkenlerin Saklanması
Veri Yapıları
Dosyalar
Seri ve Paralel Portların Kullanımı
Paralel Port Test Cihazları
Matematiksel Fonksiyonlar
Bu ürünü 144 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: