Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
ÇOCUKLARDA SANAT VE YARATICILIĞIN GELİŞİMİ / ART & CREATİVE DEVELOPMENT FOR YOUNG CHİLDREN ( ÇOCUKLARDA SANAT VE YARATICILIĞIN GELİŞİMİ / ART & CREATİVE DEVELOPMENT FOR YOUNG CHİLDREN )
Çocuklarda SANAT VE YARATICILIĞIN GELİŞİMİ / Art & Creative Development for Young Children
ÇOCUKLARDA SANAT VE YARATICILIĞIN GELİŞİMİ / ART & CREATİVE DEVELOPMENT FOR YOUNG CHİLDREN ( ÇOCUKLARDA SANAT VE YARATICILIĞIN GELİŞİMİ / ART & CREATİVE DEVELOPMENT FOR YOUNG CHİLDREN )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 21 x 27,5 cm
Sayfa Sayısı
: 372
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786051337883
Basım Yılı
: Mart 2018
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 133,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 107,73 TL
Kazanılan Puan
: 154 AP
Bu kitabı 17,96 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 981 kişi görüntüledi.
Çocuklarda Sanat ve Yaratıcılığın Gelişimi kitabı, alanında uzman olan üniversite öğretim elemanları tarafından çevrilmiştir. Kitabımız çocuklarda sanat ve yaratıcılık alanında görülen boşluğun doldurulması ve doğru uygulamaları göstermesi açısından titizlikle hazırlanmıştır.


Kitap Yaratıcılık, Sanatçı Olarak Küçük Çocuklar: Gelişimsel Bir Bakış, Sanat ve Estetik, Sanat Deneyimleri Sağlamak, Rol ve Stratejiler olmak üzere beş üniteden ve 16 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm eleştirel düşünmeyi teşvik eden, grup tartışmalarını destekleyen, okuyucuyu motive eden fotoğraflarla birlikte, farklı düşünceleri açığa çıkaran sorular içerir. Bölümlerin sonunda yer alan özet, anahtar sözcükler, önerilen etkinlikler ve gözden geçirme çalışmalarıyla okuyucunun öğrendiklerini uygulaması ve sorgulaması hedeflenmiştir.


Kitabın hedef kitlesi sadece öğrenci, öğretmen ya da akademisyenler değil, çocukları ile yaratıcı sanata ilgi duyan tüm yetişkinlerdir. Çocuklarda Sanat ve Yaratıcılığın Gelişimi kitabının ülkemiz çocuklarına, ailelerine ve eğitimcilerine faydalı olması en büyük dileğimizdir.


Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin