Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
ERDOĞANNAME (  )
Erdoğanname
ERDOĞANNAME (  )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 21 x 13,5 cm
Sayfa Sayısı
: 320
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786059634038
Basım Yılı
: Şubat 2017
1-3 iş günü temin
%22 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 27,78 TL
İndirimli Fiyatı
: 21,67 TL
Kazanılan Puan
: 79 AP
Bu kitabı 3,61 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 237 kişi görüntüledi.

Ümmetini 21. Asırda kendine getirip ayağa kaldıran, şan ve şerefinin azizliğini anımsatan, hizmetleri ebediyyen hatırlanacak olan Muhterem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve kader/hizmet arkadaşlarıyla harmanladı.

İşte bu Erdoğanname, Edip Yağmurlu’nun dört yılda kaleme aldığı yüzlerce şiir arasından seçilerek meydana geldi ve kitaplaştırıldı.

Okur, Erdoğanname’yi okurken, hem onurumuz olan tarihimizle, şanlı tarihi şahsiyetlerimizle tanışacak ve hem de bugünle geçmişimizin yalın bir dille mukayese edilmesi sebebiyle tarih bilincini geliştirecektir.

Erdoğanname, muhterem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi hayatını, 2002 yılından itibaren iktidar mücadelesini, bu mücadele döneminde kendisine kader arkadaşlığı yapmış olan dostlarını, yaşanmış ve meydana gelen önemli olayları şiir diliyle hikâyelendirdiği gibi, aynı zamanda binlerce resimler içinden seçilerek oluşturulmuş bir albüm hüviyetini de taşımaktadır.

Zaten Edip Yağmurlu da, Erdoğanname’yi kaleme alma amacını; “son asırda Rabbimin İslam Ümmetini darlık ve zorluktan kurtarması için gönderdiği; hainlere karşı kalkan olup ailesiyle birlikte zalimin karşısında ve mazlumun yanında duran, soyları yüce Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ve çocukları ve torunları için yazmış bulunuyorum“ diyerek açıklamaktadır.

Evet, Erdoğanname bir nevi yakın ve uzak tarihe Erdoğan’la birlikte resimli bir yolculuktur.

Erdoğanname; Erdoğan ailesinin ve onun hizmetlerine katkı sunmuş kader ve hizmet arkadaşlarının da içinde bulunduğu adeta muhterem Cumhurbaşkanımıza ait tamamen renkli özel resimli bir anı kitabı gibidir.

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: