Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
FİNANSAL YÖNETİMİN TEMELLERİ - FUNDAMENTALS OF FİNANCİAL MANAGEMENT ( FİNANSAL YÖNETİMİN TEMELLERİ - FUNDAMENTALS OF FİNANCİAL MANAGEMENT )
FİNANSAL YÖNETİMİN TEMELLERİ - Fundamentals of Financial Management
FİNANSAL YÖNETİMİN TEMELLERİ - FUNDAMENTALS OF FİNANCİAL MANAGEMENT ( FİNANSAL YÖNETİMİN TEMELLERİ - FUNDAMENTALS OF FİNANCİAL MANAGEMENT )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 21,5 x 27,5 cm
Sayfa Sayısı
: 670
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786051333977
Basım Yılı
: Eylül 2016
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 142,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 115,02 TL
Kazanılan Puan
: 216 AP
Bu kitabı 19,17 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 1291 kişi görüntüledi.
Bu kitap, University of Florida öğretim üyeleri Eugene F. Brigham ve Joel F. Houston tarafından yazılan Fundamentals of Financial Management kitabının kısaltılmış yedinci basımının çevirisidir. Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere birçok ülkede ders kitabı olarak okutulmakta olan bu kitap; söz konusu ülkelerde okutan ve okuyan, öğretim elemanları ve öğrencilerin kitaba dair görüşleri doğrultusunda yazarlarınca altı defa güncellenerek geliştirilmek suretiyle yedinci basımını yapmıştır.
Kitabın çevirisi, Türk üniversitelerinde finans alanında yetkinliğini kanıtlamış, akademik çalışma disiplini ve bilim adamı sorumluluğuna haiz bir ekip tarafından finans yazınına Türkçe bir eser kazandırma heyecanı ile büyük bir özveri ve mükemmelliyetçi bir yaklaşımla gerçekleştirilmiştir.
Kitapta, finansal yönetimin altı temel konusu 17 bölüm hâlinde sunulmaktadır. Bu kapsamda, temel finans kavramları ile başlanarak temel finans politikaları olan; finanslama politikası, yatırım politikası, temettü politikası ile işletme sermayesi yönetimi konuları anlaşılabilir bir dille pratikten sayısal örnekleri ve örnek olayları da içeren materyallerle öğrenci odaklı olarak sunulmaktadır. Lisans ve yüksek lisans düzeyinde verilen finansal yönetim dersleri için tasarlanmış olan bu kitap, öğrenciler için bir temel kaynak ve adeta bir başucu kitabı niteliğindedir. Kitap, öğretim elemanları için hazırlanmış ilave materyallere de haizdir.
Telekomünikasyondaki gelişme ile birlikte tek pazar hâline gelen dünyada keskinleşerek artan rekabetin; finans alanında da etkilerini göstermekte, önemli değişmelere ve risklere neden olarak, etkin finansal kararlar alınmasını zorlaştırdığı ve işletmelerde finansal yönetimin önemini artırmakta olduğu, dolayısıyla finansal yönetim dersinin ve kitabının gerekliliğinin daha çok hissedildiği günümüzde, bu kitabın beklenen faydayı sağlaması ümidi ile.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin