Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
GÖRÜŞLER VE KARARLAR - TİCARET HUKUKU ( TİCARİ İŞLETME, ŞİRKETLER, KIYMETLİ EVRAK, SİGORTA, HAKSIZ REKABET, KOOPERATİF VE MARKA HUKUKU )
Görüşler ve Kararlar - Ticaret Hukuku
GÖRÜŞLER VE KARARLAR - TİCARET HUKUKU ( TİCARİ İŞLETME, ŞİRKETLER, KIYMETLİ EVRAK, SİGORTA, HAKSIZ REKABET, KOOPERATİF VE MARKA HUKUKU )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 23,5 x 16 cm
Sayfa Sayısı
: 420
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786053003816
Basım Yılı
: Ocak 2018
1-3 iş günü temin
%12 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 96,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 84,48 TL
Kazanılan Puan
: 274 AP
Bu kitabı 14,08 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 57 kişi görüntüledi.

Elinizdeki kitap, içinde “Görüşler ve Kararlar” serisinin, içinde ticaret hukukuna ilişkin bilirkişi raporları yer alan dördüncü kitabıdır. Bu kitap ticari işletme, şirketler, sigorta, kıymetli evrak ve marka hukukuna ilişkin çeşitli raporlardan oluşmaktadır. Raporlar genellikle Ankara asliye ticaret mahkemeleri esas ve talimat dosyalarına sunulmuştur. Dosya numaraları dikkate alındığında çalışma kapsamına dahil edilen uyuşmazlıklarla ilgili yargı kararlarının çoğunun kesinleşmiş olduğu değerlendirilmektedir. Çalışmada heyet raporlarından genellikle taslağı tarafımdan oluşturulanlara yer verilmiş ve diğer heyet üyeleri dipnotlarda belirtilmiştir. Ayrıca, ilk sayfasında yazar adı belirtilmeyenlerin tarafımdan sunulan tek isimli çalışmalar olduğu belirtilmelidir.


Çalışmada bilirkişi raporları, bilimsel amaçla ve ilgili çevrelerin uygulamayı daha yakından görmesi amacıyla bir araya getirilmiştir. Vaka incelemesi açısından önemli olmadığı düşünülen dava ve taraf bilgileri metinlerden çıkarılmıştır. Çalışmanın ilgilenenlere faydalı olmasını dileriz.

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: