Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
HEMŞİRELİKTE KLİNİK ÖĞRETİM STRATEJİLERİ -  CLİNİCAL TEACHİNG STRATEGİES IN NURSİNG ( KATHLEEN B. GABERSON, MARILYN H. OERMANN, TERESA SHELLENBARGER-DİLEK KÜÇÜK ALEMDAR, DİLER AYDIN, EMİNE ELA KÜÇÜK, FUNDA ÇETİNKAYA, FUNDA KARDAŞ ÖZDEMİR, HATİCE POLAT, NURAY DAYAPOĞLU, SERAP SÖKMEN, SEVAL AĞAÇDİKEN, SEVİNÇ KÖSE, YALÇIN KANBAY, YEŞİM AKSOY )
HEMŞİRELİKTE KLİNİK ÖĞRETİM STRATEJİLERİ - Clinical Teaching Strategies In Nursing Kathleen B. Gaberson, Marılyn H. Oermann, Teresa Shellenbarger-Dilek Küçük Alemdar, Diler Aydın, Emine Ela Küçük, Funda Çetinkaya, Funda Kardaş Özdemir, Hatice Polat, Nuray Dayapoğlu, Serap Sökmen, Seval Ağaçdiken, Sevinç Köse, Yalçın Kanbay, Yeşim Aksoy
Yorumları oku
%20 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 23,5 cm
Sayfa Sayısı
: 392
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo (16:00'a kadar geçerli)
Liste Fiyatı
: 45,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 36,00 TL
Kazanılan Puan
: 108 AP
Barkod
: 9786053204657
Basım Yılı
: Eylül 2016
Kategoriler
Ürünün Tanıtımı
Clinical Teaching Strategies in Nursing kitabının Türkçeye çevrilmesi hemşirelik alanında ders kitaplarının yanında klinik öğretime yönelik rehber kitaplara da ihtiyaç duyulmasından kaynaklanmıştır. Hemşirelikte Klinik Öğretim Stratejileri kitabı ile klinik eğiticilere rehberlik etmek hedeflenmiştir. Hemşirelik öğrencilerinin klinik öğretiminde yer alan ve klinik öğretimin öneminin bilincinde olan her eğiticinin bilmesi gereken yenilikçi bilgilerin yer aldığı bu kitap 3 kısım ve 15 bölümden oluşmaktadır. İlk kısım, klinik öğretim için zemin hazırlayan altı bölümden oluşmaktadır ve klinik öğretim aktivitelerini planlanmasına yardımcı olacak bilgilere yer verilmiştir. Kitabın ikinci kısmı etkili klinik öğrenme stratejilerine odaklanan yedi bölüm içermektedir. Son kısım değerlendirmeye yönelik iki bölümden oluşmuştur.Kitabın en üstün yönü; her bir bölüm içinde tablolaştırılan ve bölüm sonlarında yer alan, klinik eğitici temel yeterliliklerini değerlendiren hazır şablonlar gibi klinik öğretim aktivitelerine yol gösterebilecek çok sayıda örnek içermesidir.Bölüm çevirilerini yapan her biri alanında uzman değerli meslektaşlarımızın yoğun çabaları sonucu ortaya çıkan bu kitap klinik alanlarda çalışan akademisyenlerin yanı sıra öğrenciler, mezunlar, klinisyen hemşireler ve ilgi duyanlar için kaynak kitap olma özelliğine sahiptir.Bu ürünü 494 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: