Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
HİKAYELERLE EVLİLİK SEVGİ VE MUTLULUK ( EĞİTİCİ VE İBRETLİK HİKAYELER )
Hikayelerle Evlilik Sevgi ve Mutluluk Eğitici ve İbretlik Hikayeler
Yorumları oku
Yayınevi:
%30 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19,5 x 13,5 cm
Sayfa Sayısı
: 352
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 21,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 14,70 TL
Kazanılan Puan
: 60 AP
Barkod
: 9789752622906
Basım Yılı
: Aralık 2015
Ürünün Tanıtımı

Allahu Teala her şeyi çift yaratmıştır. Kadın ve erkek birbirlerine ihtiyaç duyar, birbirlerini mıknatıs gibi çekerler. Çünkü her biri bir el­manın yarısı gibidir ve diğer yarısını arar.


İnsan ömrünün en önemli olayı iyi bir eş seçimidir. Eş seçmek, kitap seçmeye benzer. İyi tasarlanmış, bir ka­pak ve cilt ilginizi çekebilir. Ama içeriği sağlam olma­dıkça, sonunu getirmek zordur. Önce ne okuyacağına karar vermen lazım. Eş seçiminde de en önemli faktör insanın kendisidir. İnsanın önce kendini tanıması, nasıl bir hayat istediğine karar vermesi çok önemlidir. Seçti­ğiniz eş, artık sizin hayatınızı ve çocuklarınızın hayatını yakından ilgilendirecektir.


İyi ve başarılı bir evliliğin iki şeye bağlı olduğunu unut­mayın, doğru insan olmak ve doğru insanı bulmak olmasını bilendir. Mutluluk bir sanattır. Her sanat gibi bilgi ve beceri ister. Gayret edilirse öğrenilir.İki kanatlı kuş veya iki kürekli kayık gibidir evlilik. Tek kanatlı kuş uçamaz, tek kürekle kayık olduğu yerde dö­ner. Biri olmayınca evlilik bitmiş demektir.


İnsan fıtratı soyut kavramları somut olarak daha kolay anlar. Fikirleri hikaye, fıkra yoluyla ve metaforlar kulla­narak anlatmak anlama kolaylığı sağlar. Hatta daha da ötesi fikirlerin zihinde kalmasını sağlar. Hayal etmek, bir film izler gibi hikâyeleştirerek anlatmak öğrenme kapa­sitesini artırır. Kur’an-ı Kerim’de kıssalar yoluyla, pey­gamberimizin sözlerinde, Mevlana’da… Hikayeli anla­tımı görüyoruz.


Biz de evlilikte sevgi ve mutluluğu yaşamanız için “sevgi ve mutluluk hikayeleri”ni sizlere sunduk. Rabbim her iki dünyada da güzellikleri yaşatsın.

Bu ürünü 152 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: