Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
HİSTEROSKOPİ ( KLİNİK UYGULAMALAR VE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR )
HİSTEROSKOPİ ( KLİNİK UYGULAMALAR VE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 26 x 19,5 cm
Sayfa Sayısı
: 237
Cilt Durumu
: Ciltli
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 3990000034464
Basım Yılı
: 2010
kargolanamaz.
%1 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 128,65 TL
İndirimli Fiyatı
: 127,36 TL
Kazanılan Puan
: 367 AP
Bu kitabı 21,23 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 107 kişi görüntüledi.

1956 yılında Artvin-Ardanuç’da doğdu. Köy Enstitüsü mezunu bir öğretmen babanın oğludur. 1980 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. 1985 yılında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığını aldı.

1992 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum bilim dalında doçentlik ünvanına sahip oldu. 1994 yılında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum klinik şefi ve Başhekimi oldu.

Aynı hastanede Jinekolojik Endeskopi Cerrahi Servisi’nin klinik şefliği ve Yardımla Üreme Merkezi’nin konsültan klinik şefliği görevlerini yürütmüştür. 2003 yılında Özel Koşuyolu Kadın Hastalıkları Cerrahi Dal Merkezi’ni kurdu. Bu özel merkezde ağırlıklı olarak minimal invaziv jinekolojik cerrahi uygulamaları, özellikle de laparoskopi ve histeroskopi uygulanmıştır. 2006 yılında Sakarya Üniversitesi’nde profesörlük ünvanını almıştır. Halen Sakarya Üniversitesi ve Özel Koşuyolu Kadın Hastalıkları Cerrahi Dal Merkezi çalışmalarına devam etmektedir.

Ülkemizde jinekolojik endoskopi tekniklerinin tanınması ve daha yaygın kullanılması için çalışmalar yapmış, kongre ve kurslar düzenlenmiş, sertifikalar vermiş, endoskopi ile ilgili sunumlar ve oturum başkanlıkları yapmıştır. Üyesi olduğu konuyla ilgili ulusal ve uluslar arası derneklerde aktif faaliyetlerde bulunmuştur. Jinekolojik Endeskopi Derneği (JED), Minimal İnvaziv Jinekoloji Derneği ve AAGL (Advancing Minimally Invasive Gynecology Worldwide) üyesidir. İhtisas alanıyla ilgili çok sayıda yerli ve yabancı SCI dergide yayınlanmış akademik çalışmanın sahibi olan Prof. Dr. Özay Oral, birçok dergide editör olarak da görev almaktadır.

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: