Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
İNGİLİZCE KPDS VE ÜDS TEMEL HAZIRLIK (  )
İngilizce KPDS ve ÜDS Temel Hazırlık
İNGİLİZCE KPDS VE ÜDS TEMEL HAZIRLIK (  )
Basım Dili
: Türkçe İngilizce
Ebatı
: 24 x 16 cm
Sayfa Sayısı
: 612
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786055529567
Basım Yılı
: Temmuz 2012
kargolanamaz.
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 30,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 22,50 TL
Kazanılan Puan
: 85 AP
Bu kitabı 3,75 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 72 kişi görüntüledi.

Artık bir klasik haline gelmiş olan “İngilizce KPDS&ÜDS Temel Hazırlık” kitabının 7. baskısını sizlere sunmaktan oldukça bahtiyarım. Bu kitap, alt yapı eksikliği olan herkes için önemli bir çalışma kitabı haline gelmiştir. Her yeni baskıda yapılan ilave ve düzeltmeler, kitabı ideal anlamda olgunlaştırmaya yönelik katkılar sağlamıştır.


“Temel Hazırlık” kitabımıza çalışanlardan aldığım olumlu anlamdaki eleştiriler, bu kitabın önemli bir boşluğu doldurduğunu göstermektedir. Bilhassa temel yapıyı güçlendirme konusunda tüm önemli bilgileri sistematik bir yaklaşımla sunan bu kitap, test çözme tekniklerine başlanmadan önce titizlikle çalışılması gereken bir kitap haline gelmiştir.


Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, KPDS ve ÜDS sınavlarına hazırlanmak isteyen adaylar, bu kitaba ve bu kitaptan sonra “İngilizce Pratik Test Çözme Teknikleri” ve akabinde “İngilizce ÜDS” kitaplarıma çalışmaları halinde, hem KPDS ve hem de ÜDS sınavlarından geçebilecekleri bir puanı alabileceklerdir.


Adayların çoğu bu “Temel Hazırlık” devresini aşmadan seviyelerinin üstünde olan test kitaplarına çalışmaktadırlar. Oysa, bu tür sınavlar üstünkörü bir çalışma ile kazanılabilecek sınavlar değildir. Önce temel hazırlığı güçlü bir şekilde geçip, bilahare test çözme tekniklerini öğreneceksin ki, sonra soru bankası niteliğindeki kitaplar faydalı hale gelebilsin. Yani soru bankası niteliğindeki kitaplar bir nevi alıştırma kitaplarıdır. Yani, onlar nihai çalışma kitaplarıdır ve son aşamada ele alınması gereken kaynaklardır. O halde öncelikle alt yapının çok güçlü bir şekilde takviye edilmesi için bu kitaba çok iyi bir şekilde çalışmalısınız.


Kitabın genç akademisyenlere faydalı olacağını düşünüyor ve sizleri kitapla baş başa bırakıyorum.

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin