Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
KARMA YÖNTEMLER ARAŞTIRMASI - ALANA YÖNELİK BİR KILAVUZ / MIXED METHODS RESEARCH - A GUİDE TO THE FİELD ( KARMA YÖNTEMLER ARAŞTIRMASI - ALANA YÖNELİK BİR KILAVUZ / MIXED METHODS RESEARCH - A GUİDE TO THE FİELD )
KARMA YÖNTEMLER ARAŞTIRMASI - Alana Yönelik Bir Kılavuz / MIXED METHODS RESEARCH - A Guide to the Field
KARMA YÖNTEMLER ARAŞTIRMASI - ALANA YÖNELİK BİR KILAVUZ / MIXED METHODS RESEARCH - A GUİDE TO THE FİELD ( KARMA YÖNTEMLER ARAŞTIRMASI - ALANA YÖNELİK BİR KILAVUZ / MIXED METHODS RESEARCH - A GUİDE TO THE FİELD )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 15 x 21,5 cm
Sayfa Sayısı
: 360
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786053208556
Basım Yılı
: Nisan 2018
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 59,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 47,79 TL
Kazanılan Puan
: 96 AP
Bu kitabı 7,97 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 467 kişi görüntüledi.
“Bu kitabın yaklaşımını seviyorum. Karma yöntemler araştırmasına (KYA) ilişkin geniş bir görünümü gözler önüne sermekte ve okuyucunun KYA’yı işlevsel hâle getirmesi için bir durak noktası sunmaktadır. KYA’nın geniş ve karmaşık dünyasına bir alan rehberi olarak hizmet edebileceğine inanıyorum. ”-Theresa A. Beery, Cincinnati Üniversitesi“[Bu metin], uygulamalı ve kuramsal olarak karma yöntemlerle ilgili alana (ve önemli tartışmalara) katılmak için mükemmel bir başlangıç noktası sağlamaktadır. ”-Holly Thomas, Carleton Üniversitesi“Tabloları ve metin kutularını çok sevdim. Çok fazla bilgi doluydu ve anlatıyı okurken üzerinde düşünmek çok yararlıydı. ”-Deborah Gioia, Maryland Üniversitesi, BaltimoreKarma yöntemler araştırması alanına ve uygulamasına kısa bir girişBu uygulamalı kitap, karma yöntemler araştırması alanını ve farklı bakış açılarını anlamaya yönelik özgün bir sosyoekolojik çerçeve sunmaktadır. Çerçeveyi kullanarak aşağıdaki konulara ilişkin temel bazı soruları ele almaktadır: Karma yöntemler araştırma süreci nedir? Karma yöntemler araştırması nasıl tanımlanır? Neden kullanılır? Hangi desenler mevcuttur? Karma yöntemler araştırması diğer araştırma yaklaşımlarıyla nasıl kesişir? Karma yöntemler araştırmalarında nitelik ne anlama gelir? Karma yöntemler araştırması kişisel, kişiler arası ve sosyal bağlamlarda nasıl şekillenir? Karma yöntemler araştırması alanında ortaya çıkan konulara, bakış açılarına ve tartışmalara odaklanan bu kitap, öğrencilerin, akademisyenlerin ve araştırmacıların kendi araştırma uygulamalarını şekillendirmek için bu söylemleri tanımlamasına, anlamasına ve bunlara katılmasına yardımcı olur.Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin