Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
KELİME ÇARKLARI SETİ - 5 DİLDE TEMEL KELİMELER (İNGİLİZCE, ALMANCA, İSPANYOLCA, FRANSIZCA, İTALYANCA) MULTİLİNGUAL VOCABULARY WHEELS (  )
Kelime Çarkları Seti - 5 Dilde Temel Kelimeler (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca) Multilingual Vocabulary Wheels
KELİME ÇARKLARI SETİ - 5 DİLDE TEMEL KELİMELER (İNGİLİZCE, ALMANCA, İSPANYOLCA, FRANSIZCA, İTALYANCA) MULTİLİNGUAL VOCABULARY WHEELS (  )
Basım Dili
: İngilizce Fransızca İspanyolca Almanca İtalyanca
Ebatı
: 20 x 20 cm
Sayfa Sayısı
: 14
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786055450038
Basım Yılı
: Belirtilmemiş
30-60 iş günü temin
%17 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 40,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 33,20 TL
Kazanılan Puan
: 114 AP
Bu kitabı 5,53 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 62 kişi görüntüledi.

(İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca) Multilingual Vocabulary Wheels


7 adet iki taraflı çark


Kelime Çarkları Seti (İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca)
Kelime Çarkları, öğrencilerin kelime öğrenmelerini, kullanmalarını ve pekiştirmelerini sağlayarak dil edinimini kolaylaştıran harika bir araçtır.


7 adet iki taraflı çarktan oluşan sette her çark bir konuyu ve ilgili kelimeleri kapsar. Öğrenciler çarkı çevirdiğinde, her resimin eşleştiği kelimeyi 5 farklı dilde (İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve İtalyanca) görür ve kelimenin tercih ettiği dildeki / dillerdeki anlamını öğrenir. Her çarkın ayrı konuları kapsaması kelimelerin bir ilişki içinde ve kolayca öğrenilmesini sağlar.


Kelime Çarkları bir resimli sözlük veya flashcard gibi de kullanılabilir, öğrencilerin resimler yardımı ile kelimeleri öğrenmelerini ve özümsemelerini sağlar. Söz gelimi sınıf içinde veya öğrencinin bireysel etkinliklerinde her bir kelime kullanılarak cümle kurulması gibi yöntemlerle dilin kullanılmasını ve etkin kelime öğrenimini gerçekleştirir.


Bu çok yönlü Kelime Çarkları dil öğreniminin farklı seviyelerinde kullanılabileceği gibi, farklı dillerde kelime karşılaştırmak için de kullanılabilir.


Multilingual Vocabulary wheels (English, French, Spanish, German and Italian)
Vocabulary wheels are a great tool for students to learn, reinforce and practice vocabulary. Each wheel covers one topic and includes 32 items of vocabulary. As students turn the wheel, each picture can be seen accompanied by the corresponding word in 5 different languages (English, French, Spanish, German and Italian).


The wheel can be used as a picture dictionary to help students find out the words for themselves or as an alternative to flashcards to help them assimilate the words. Students can also use them to practice vocabulary from a topic, for example by creating sentences from the vocabulary on each wheel. Because they are so versatile, the wheels are suitable for any level. On a language-awareness level, they can be used for comparing vocabulary in different languages. Multilungual Vocabulary Wheels - Body Parts / Multilungual Vocabulary Wheels - Clothes / Multilungual Vocabulary Wheels - Fruit & Vegetables / Multilungual Vocabulary Wheels - Sports / Multilungual Vocabulary Wheels - In the House / Multilungual Vocabulary Wheels - In Town / Multilungual Vocabulary Wheels - At Work


Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin