Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
KPSS EĞİTİM BİLİMLERİ MODÜLER SET + 2010 ÇIKMIŞ SORULAR VE ÇÖZÜMLERİ ( KPSS EĞİTİM BİLİMLERİ MODÜLER SET + 2010 ÇIKMIŞ SORULAR VE ÇÖZÜMLERİ )
Kpss Eğitim Bilimleri Modüler Set + 2010 Çıkmış Sorular ve Çözümleri Kpss Eğitim Bilimleri Modüler Set + 2010 Çıkmış Sorular ve Çözümleri
Yorumları oku
%20 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19,5 x 27,5 cm
Sayfa Sayısı
: 0
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
kargolanamaz.
Liste Fiyatı
: 45,37 TL
İndirimli Fiyatı
: 36,30 TL
Kazanılan Puan
: 118 AP
Barkod
: 9786053952770
Basım Yılı
: Belirtilmemiş
Kategoriler
Ürünün Tanıtımı
Öğretmen adayları; KPSS'yi artık sizin için bir sorun olmaktan çıkarıyoruz. Nobel Yayınevinin uzman kadrosu tarafından hazırlanan Eğitim Sınava Hazırlık Seti ile istediğiniz hedefe ulaşacaksınız. Setin içeriği, yılların deneyimine sahip uzmanlar tarafından KPSS'deki son değişiklikler doğrultusunda geliştirilip güncellenmiştir. Konular tamamen bilimsel çalışmalara dayanan kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Konular pekiştirme amacı ile çözümlü örneklerle zenginleştirilmiştir. Modern eğitim metotlarına uygun olarak düzenlenen ve sayfa tasarımına özen gösterilen Sette, konular geniş ana sütunlarda anlatılırken, yan sütuna "biliyor musun?", "dikkat" kutuları ve konuyla ilgili 2008 - 2009 KPSS çıkmış soruları yerleştirilmiştir. Böylece adaya bilginin her an hatırlatılması ve çıkmış soruları görerek kendini yeterli hissetmesini sağlayacak özgüvenin verilmesi amaçlanmıştır. Aynı zamanda adayların konuları daha iyi öğrenmesi amacıyla "Çözümlü Konu Testi" ve "Konu Testi" başlıklı iki ayrı test ile bölümler desteklenmiştir. Konu ile ilgili 2001-2007 KPSS çıkmış soruları da bölüm sonlarına eklenmiştir. Böylece adaya farklı soru tiplerini inceleme, cevaplama ve analiz etme olanağı sağlanmıştır. Nobel Yayınevi; sınavlara hazırlanma sürecini en verimli şekilde değerlendirmeleri ve istedikleri hedefe ulaşmaları için güvenilir yayınları ile tüm adayların yanındadır ve destekçisidir. Öğretmen adaylarımız için beş kitaplık Genel Yetenek - Genel Kültür setimizin yanında uzun yılların bilgi birikimi ve deneyiminin sonunda renkli bir dizayn ile hazırlanan altı kitaplık Program Geliştirme, Öğretim İlke ve Yöntemleri, Ölçme ve Değerlendirme, Gelişim Psikolojisi, Öğrenme Psikolojisi ile Rehberlik kitaplarından oluşan Eğitim Setimiz de satışa sunulmuştur.
Bu ürünü 83 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: