Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
KPSS ÖZEL HUKUK ÖĞRETEN (MEDENİ-BORÇLAR-TİCARET-İCRA-İFLAS) SORU BANKASI (TAMAMI ÇÖZÜMLÜ) ( KPSS ÖZEL HUKUK ÖĞRETEN (MEDENİ-BORÇLAR-TİCARET-İCRA-İFLAS) SORU BANKASI (TAMAMI ÇÖZÜMLÜ) )
KPSS Özel Hukuk Öğreten (Medeni-Borçlar-Ticaret-İcra-İflas) Soru Bankası (Tamamı Çözümlü) KPSS Özel Hukuk Öğreten (Medeni-Borçlar-Ticaret-İcra-İflas) Soru Bankası (Tamamı Çözümlü)
Yorumları oku
%30 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19 x 27 cm
Sayfa Sayısı
: 744
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 99,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 69,30 TL
Kazanılan Puan
: 208 AP
Barkod
: 9786053296812
Basım Yılı
: Eylül 2018
Ürünün Tanıtımı
Değerli Kamu Personeli Adayları,Kamu Personel Seçme Sınavı ülkemizde meslek sahibi olabilme yolunda atılan önemli adımlardan biridir. Bu sınavda başarıyı yakalayabilmenin ön koşulu ise mümkün olduğunca bol tekrar yapmak ve çok soru çözmektir. Özel Hukuk Öğreten Soru Bankası bu amaçla Uzman Kariyer ekibi tarafından alanında deneyimli kişilerce hazırlanmış bir çalışmadır. Kitabımız Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku ve İcra - İflas Hukuku derslerini içermektedir.

Bu çalışmamızda Öğreten Şemalar, Öğreten Sorular ve Konu Testleri olmak üzere üç bölüm yer almaktadır.Öğreten şemalarda KPSS’de ve kurum sınavlarında sıklıkla yoklanan ve adayların kesinlikle bilmesi gereken kavramlar açıklanmıştır. Bu sayfalar aynı zamanda adayların konuyu özet bir şekilde görebilmesini sağlamaktadır.Öğreten Sorular önceki yılların sınavlarında çıkmış olan sorularla örtüşmektedir. Öğrencilerimiz sınavlarda ağırlıklı olarak çıkan konuları bu sorular üzerinden tekrar edebilirler.Konu Testleri belli bir konuyu kavramaya ve pekiştirmeye yönelik hazırlanmış sorulardan oluşmaktadır. Soruların çözümleri öğrencinin konuyu genel olarak tekrar etmesini sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.Özel Hukuk Öğreten Soru Bankası KPSS ve kurum sınavlarının soru tarzı ve yasalardaki değişiklikler dikkate alınarak her yıl güncellenmektedir.Uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkan bu çalışma sizlerin başarıya ulaşmasıyla anlam kazanacaktır. Tüm adaylara sınavda başarılar dileriz.
Bu ürünü 60 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: