Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
KURT İLE YEDİ KEÇİ YAVRUSU (3 KİTAP TAKIM) ( ÇALIŞMA VE AKTİVİTES KİTABI İLE BİRLİKTE )
Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu (3 Kitap Takım)
KURT İLE YEDİ KEÇİ YAVRUSU (3 KİTAP TAKIM) ( ÇALIŞMA VE AKTİVİTES KİTABI İLE BİRLİKTE )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 24 x 19 cm
Sayfa Sayısı
: 34
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786055288594
Basım Yılı
: Ağustos 2014
kargolanamaz.
%16 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 75,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 63,00 TL
Kazanılan Puan
: 214 AP
Bu kitabı 10,50 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 75 kişi görüntüledi.

Sanat yaşamımıza anlam ve değer katan, bizi insanlaştıran ve güzelleştiren disiplinlerin başında yer alır. Sanatı hayatımızda hissedebilmek için onunla tanışmalı ve bunu sanat eğitimi yoluyla gerçekleştirmeliyiz. Sanat eğitiminin yaratıcı yanlarımızı ve yönlerimizi keşfetmekte bize yol göstericiliğini ve kişilik gelişimimize olan katkılarını farkındalığa dönüştürmeliyiz. Bunun için erken yaşta, çocukluk döneminden başlayarak sanat eğitiminin başlatılması gerekir.

Değerli anne, baba ve öğretmenlerimiz sanat hakkında bir şeyler öğrenmenin en iyi yolu çocuk yaşta başlar ve bu öğreti ilerleyen yıllar için bir alt yapı oluşturur. Onu bu yaşlarda sanatla tanıştırmak çocuğumuzun geleceğine yapabileceğimiz iyi bir yatırımdır. Biz estetik norm ve değerlere sahip, bireysel beğenileri olan, kendini özgürce ifade edebilme yeteneğine sahip bireyler yetiştirmek hedefiyle bu kitabı oluşturduk.

Çocuklarımız kendi resimlerini yaparken aynı zamanda başka bir ressamın teknik ve yönetimini öğrenecek, ressamın tekniği ile nasıl resim yaptığını tecrübe ederek sanatın büyülü dünyasında yol almaya başlayacaktı. Bir ressamı ve sanat eserini anlamanın en iyi yolu sanatçının resmi nasıl ortaya çıkardığını incelemektir ve sanatçı hakkında bilgi edinmektir. Biz tam bu noktadan hareketle çocukların sanatçı hakkında bilgi edinmesini, ressamların sanatsal tarzını ve basitleştirilmiş figür veya obje çizimlerini aşama aşama geometrik formlar kullanarak öğrenmesini, ’sen olsaydın’ kısımlarında ressamın resmini tamamlatmak, eksik resimleri çizip boyamak, renk bilgisi, kompozisyon oluşturma ve kadraj oluşturmasını, kara kalem çizim gibi birçok sanatsal teknik ve yöntemi çocukların anlayabileceği şekilde düşünerek hazırladık. Çocuklarımızın çıkmış olduğu Sanat Dolu bu yolculukta siz değerli veliler ve öğretmenlerimize düşen görev onlara eşlik etmektir.

Saygı ve Sevgilerimle
Silver Gözütok Güçlü

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin