Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
METAFORLARLA ÖFKE YÖNETİMİ EVDE, OKULDA, İŞ YAŞAMINDA VE TRAFİKTE ( METAFORLARLA ÖFKE YÖNETİMİ EVDE, OKULDA, İŞ YAŞAMINDA VE TRAFİKTE )
METAFORLARLA ÖFKE YÖNETİMİ Evde, Okulda, İş Yaşamında ve Trafikte
METAFORLARLA ÖFKE YÖNETİMİ EVDE, OKULDA, İŞ YAŞAMINDA VE TRAFİKTE ( METAFORLARLA ÖFKE YÖNETİMİ EVDE, OKULDA, İŞ YAŞAMINDA VE TRAFİKTE )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13,5 x 19,5 cm
Sayfa Sayısı
: 136
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786057895431
Basım Yılı
: Nisan 2019
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%20 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 14,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 11,20 TL
Kazanılan Puan
: 34 AP
Bu kitabı 1,87 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 97 kişi görüntüledi.
Günümüzde teknoloji alanındaki meydana gelen hızlı gelişmeler sosyal, ekonomik, kültürel alanları da etkilemektedir. Bireyler dünyada ve toplumda değişen değerlere ve rollere uyum sağlamada zorlanmaktadır. Bu durum bireylerde, yeni stres kaynaklarını oluşturarak yetersizlik, yalnızlık, çaresizlik, engellenme ve kaygı duygularının ortaya çıkmasına ve sonrasında bu duyguların hem bireyin kendi biyopsikososyal durumuna hem de kişiler arası ilişkilerine olumsuz etki eden öfke duygusunun daha fazla yaşanmasına neden olmaktadır.


Öfke duygusunun bireyler için olumsuz yanları olduğu gibi olumlu yanları da bulunmaktadır. Yaşanan olumsuz herhangi bir durum sonucu oluşan bu duygu bazı şeylerin değişmesi gerektiğini ve kişiye birey olduğunu hatırlatarak kendi değer ve ilkelerini sahiplenme sorumluluğunu hatırlatır. Öfke kontrolü ve yönetimi konusunda kapsamlı bilgi kitabın ilk bölümlerinde verilerek okuyucu da farkındalık oluşturulmaya çalışılmıştır. Öfke kontrolü ve yönetiminin aile, eğitim, iş yaşamında ve trafikte daha kolay anlaşılıp uygulanabilmesi için kitabın ilerleyen bölümlerinde metaforlardan ve hikâyelerden faydalanılmıştır.


Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: