Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
ÖZEL YETENEKLİLERİN EĞİTİMİ EĞİTSEL STRATEJİLER VE ÖRNEKLERLE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ MÜFREDAT FARKLILAŞTIRMA MODELLERİ ( ÖZEL YETENEKLİLERİN EĞİTİMİ EĞİTSEL STRATEJİLER VE ÖRNEKLERLE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ MÜFREDAT FARKLILAŞTIRMA MODELLERİ )
ÖZEL YETENEKLİLERİN EĞİTİMİ Eğitsel Stratejiler ve Örneklerle Zenginleştirilmiş Müfredat Farklılaştırma Modelleri
ÖZEL YETENEKLİLERİN EĞİTİMİ EĞİTSEL STRATEJİLER VE ÖRNEKLERLE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ MÜFREDAT FARKLILAŞTIRMA MODELLERİ ( ÖZEL YETENEKLİLERİN EĞİTİMİ EĞİTSEL STRATEJİLER VE ÖRNEKLERLE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ MÜFREDAT FARKLILAŞTIRMA MODELLERİ )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 23,5 cm
Sayfa Sayısı
: 224
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786053209515
Basım Yılı
: Mart 2022
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 72,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 58,32 TL
Kazanılan Puan
: 158 AP
Bu kitabı 9,72 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 238 kişi görüntüledi.
Özel yetenekliler… Kimilerine göre onlar eğitimde bir şekilde yolunu bulurlar; kimilerine göre onlara ayrı bir eğitim ortamında eğitim sunulmalı; kimilerine göre eğitimdeki en dezavantajlı grup; kimilerine göre farklılaştırılmış bir eğitim sunulmaksınız eğitimlerinde başarılı olunamaz; kimilerine göre…Özel yetenekli bireylerle ilgili bitip tükenmez çoğu zaman da bilimsel olmayan bir takım varsayımlar mevcuttur. Peki gerçekte bu bireylerin eğitimleri nasıl olmalıdır? Eğitimleri ayrı ortamda mı yoksa birlikte mi verilmelidir? Eğitimlerinde tek bir kalıp veya geçerli bir model mi vardır, yoksa farklı modeller mi vardır? Eğitimlerini farklılaştırırken modeller nasıl uygulanabilir? Eğitim farklılaştırılıp sunulduktan sonra etkililik hangi ölçüte göre ve nasıl değerlendirilmelidir?Bu eserde, özel yetenekli öğrencilerin eğitiminde görev ve sorumlulukları olan eğitimcilere sadece kuramsal bilgiler verilmekle çalışma sınırlandırılmamış, kuramsal bilgilerin uygulamaya nasıl aktarılabileceğine ilişkin örneklere de yer verilmiştir. Uygulama örneklerinin özel yetenekli öğrencilerin müfredatlarında farklılaştırma amacıyla kullanılması bu yayının hazırlanma amacına ulaştığının en önemli göstergesi olacaktır.Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin