Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
POZİTİF PSİKOLOJİ FOR DUMMİES - POSİTİVE PSYCHOLOGY FOR DUMMİES ( POZİTİF PSİKOLOJİ FOR DUMMİES - POSİTİVE PSYCHOLOGY FOR DUMMİES )
Pozitif Psikoloji for Dummies - Positive Psychology for Dummies
POZİTİF PSİKOLOJİ FOR DUMMİES - POSİTİVE PSYCHOLOGY FOR DUMMİES ( POZİTİF PSİKOLOJİ FOR DUMMİES - POSİTİVE PSYCHOLOGY FOR DUMMİES )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16,5 x 24 cm
Sayfa Sayısı
: 298
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786059746731
Basım Yılı
: Kasım 2018
kargolanamaz.
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 58,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 43,50 TL
Kazanılan Puan
: 130 AP
Bu kitabı 7,25 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 406 kişi görüntüledi.
Hayatınızın her alanında tüm potansiyelinizi fark etmek için pozitif psikoloji ilkelerini kullanın.Neden bazı insanlar diğerlerine göre daha başarılı ve mutlu olurlar? Bunun anahtarı düşünme yollarında saklıdır. Pozitif psikoloji bilimini keşfedin. Bu bilimin ilke ve teorilerini kendiniz ve çevreniz için daha iyi bir yaşam sağlamak amacıyla nasıl uygulayabileceğinizi öğrenin. Bu pratik rehber, güçlü yanlarınızı fark etmek, düşünce yapınızı geliştirmek, zor duygularla etkili bir şekilde başa çıkmanızı sağlamak ve sonuç olarak sizi daha başarılı, mutlu ve sağlıklı bir hayata ulaştırmak için gerekli tüm beceri ve stratejileri öğretir.• Pozitif psikolojinin temel kavramları ile ilgilenmeye başlayın! Bilimin köklerini ve ortaya çıkan araştırma alanlarını keşfedin, pozitif olmanın ne demek olduğunu ve bunu başarmak için düşünme biçiminizi nasıl değiştirebileceğinizi anlayın.• Her zaman olumlu tarafından bakın! Pozitif psikolojinin sizin için ne yapabileceğini, günlük yaşamınıza değer katmak için basit stratejileri nasıl uygulayabileceğinizi ve daha yüksek mutluluk, sağlık ve doyuma nasıl erişebileceğinizi keşfedin.• Pozitif psikolojinin gücünü çalışma, dinlenme ve eğlenme zamanlarınıza uyarlayın! Nasıl mutlu ve uzun süreli ilişkiler kurabileceğinizi keşfedin, pozitif ebeveynlik için basit stratejileri kullanın ve kariyerinizden, meslektaşlarınızdan veya çalışanlarınızdan en iyi şekilde faydalanın.• Pozitif psikolojiyi yaşamınıza uyarlayın! Kendi kişisel mutluluk programınızı oluşturun ve hem kendiniz hem de çevrenizdekiler için daha iyi bir gelecek yaratmak adına uzun vadeli pozitif değişiklikler yapın.Kitabı açın ve• Pozitif psikoloji alanındaki en yeni araştırmaları,• Zor zamanlar ve güçlü duygularla etkili bir şekilde baş edebilme stratejilerini,• “An”ı yaşamaya yönelik uzman tavsiyeleri,• Bir amaçla yaşamak ve dünyaya izinizi bırakmakla ilgili rehberliği,• Pozitif iletişim kurarak mutlu ilişkiler oluşturmaya dair ipuçlarını,• Sizi gerçekten neyin mutlu ettiğini keşfetme yollarını,• Güçlü yanlarınızı kullanmanın özgün yollarını,• Olumluluk yaratmak için kullanılabilecek en etkili aktiviteleri öğrenin.Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin