Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
PSİKOLOJİK TEST VE DEĞERLEME - PSYCHOLOGİCAL TESTİNG AND ASSESSMENT ( PSİKOLOJİK TEST VE DEĞERLEME - PSYCHOLOGİCAL TESTİNG AND ASSESSMENT )
PSİKOLOJİK TEST VE DEĞERLEME - Psychological Testing and Assessment
PSİKOLOJİK TEST VE DEĞERLEME - PSYCHOLOGİCAL TESTİNG AND ASSESSMENT ( PSİKOLOJİK TEST VE DEĞERLEME - PSYCHOLOGİCAL TESTİNG AND ASSESSMENT )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19,5 x 24 cm
Sayfa Sayısı
: 684
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786051334929
Basım Yılı
: Kasım 2018
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 148,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 119,88 TL
Kazanılan Puan
: 216 AP
Bu kitabı 19,98 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 1936 kişi görüntüledi.
Türkçe literatürde özellikle eksikliği hissedilen okul öncesi ve bir ölçüde özel eğitim ile ilgili bölümlerin de yer aldığı lisans düzeyinde ve belli yönleriyle lisansüstü düzeyde kullanılabilecek bu “Psikolojik Test ve Değerleme: Testlere ve Ölçmeye Giriş” adlı kitap, beş temel kısımdan oluşmaktadır.İlk kısım; alana ilişkin bazı önemli tanımları, değerleme araçlarının genel bir betimlemesini ve “Kim, ne, nerede, nasıl ve neden?” sorularının kapsamlı bir cevabını içermektedir. Ayrıca tarihsel, kültürel, yasal ve etik konular da bu kısım içinde ele alınmıştır. “Psikolojik Ölçme Bilimi” adlı ikinci kısım, temel istatistik bilgilerin tekrarı ile başlamakta “Güvenirlik”, “Geçerlik” ve “Kullanışlılık” bölümleriyle devam etmekte ve “Test Geliştirme” ile son bulmaktadır. “Zekâ Değerlemesi”ni kapsayan üçüncü kısım; “Zekâ ve Ölçülmesi”, “Zekâ Testleri” ve “Okul Öncesinde ve Eğitimde Değerleme” adlı konulardan oluşmaktadır. “Kişilik Değerlemesine Genel Bir Bakış” ve “Kişilik Değerleme” bölümlerinden oluşan dördüncü kısmın adı ise “Kişiliğin Değerlemesi”dir. Son kısım olan beşinci kısım “Uygulamada Test ve Değerleme” içindeki üç bölüm, “Klinik ve Danışmanlık Amaçlı Değerleme”, “Nöropsikolojik Değerleme” ve “Değerleme, Kariyer ve İş” adlarıyla yer almaktadır.Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin