Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
ROMATOLOJİDE DOĞRU TANI İÇİN KLİNİK VE LABORATUVAR REHBERİ ( ROMATOLOJİDE DOĞRU TANI İÇİN KLİNİK VE LABORATUVAR REHBERİ )
ROMATOLOJİDE Doğru Tanı İçin Klinik ve Laboratuvar Rehberi
ROMATOLOJİDE DOĞRU TANI İÇİN KLİNİK VE LABORATUVAR REHBERİ ( ROMATOLOJİDE DOĞRU TANI İÇİN KLİNİK VE LABORATUVAR REHBERİ )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16,5 x 24 cm
Sayfa Sayısı
: 296
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786052065266
Basım Yılı
: Mart 2020
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%15 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 35,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 29,75 TL
Kazanılan Puan
: 89 AP
Bu kitabı 4,96 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 12 kişi görüntüledi.
Romatolojik hastalıklar lokal ya da sistemik olarak kas iskelet sistemini etkileyerek iş gücü kaybına neden olabilen ve hatta hayatı tehdit edebilen hastalıklardır. Bu hastalıkların doğru ve zamanında tanınması hem hastanın uğrayabileceği organ fonksiyonu kayıplarını hem de maddi kayıpları azaltacaktır. Romatolojik hastalıkların tanısı önce hastanın detaylı öyküsünün alınması, daha sonra detaylı fizik bakısının yapılması ve gerekli ise uygun tetkiklerin yapılması ile konmaktadır. Bu basamakların atlanarak sadece tetkikler ile hastanın değerlendirilmesi hem tanının konması hem de tedavi sürecinde aksamalara yol açacaktır. Hasta sadece tetkiklerden ibaret değildir, doğru tanı için hastanın dinlenmesi ve muayenesi gereklidir.

Bu kitap, romatoloji polikliniğine başvuran hastaların doğru değerlendirilmesi, fizik muayenelerinin uygun şekilde yapılması, gerekli olan tetkiklerin istenmesi ve elde edilen bulguların doğru yorumlanması konusunda romatoloji eğitimi almakta olan öğrenci, asistan ve kas-iskeleti hastalıkları alanında hizmet veren hekimlere rehberlik etmesi amacıyla yazılmıştır.

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: