Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
RUHSAL ŞİFA TEKNİKLERİ ŞİFA GÜCÜNÜZÜ KULLANARAK MUCİZELER YARATABİLİRSİNİZ ( RUHSAL ŞİFA TEKNİKLERİ ŞİFA GÜCÜNÜZÜ KULLANARAK MUCİZELER YARATABİLİRSİNİZ )
Ruhsal Şifa Teknikleri Şifa Gücünüzü Kullanarak Mucizeler Yaratabilirsiniz
RUHSAL ŞİFA TEKNİKLERİ ŞİFA GÜCÜNÜZÜ KULLANARAK MUCİZELER YARATABİLİRSİNİZ ( RUHSAL ŞİFA TEKNİKLERİ ŞİFA GÜCÜNÜZÜ KULLANARAK MUCİZELER YARATABİLİRSİNİZ )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 20 x 13,5 cm
Sayfa Sayısı
: 211
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786059262095
Basım Yılı
: Belirtilmemiş
1-7 iş günü temin
%20 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 50,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 40,00 TL
Kazanılan Puan
: 120 AP
Bu kitabı 6,67 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 216 kişi görüntüledi.

Hepimiz bir şifacı olma, kendimizi ve başkalarını iyileştirme gücüne ve yeteneğine sahibiz. Hiçbirimiz hastalıkların ve sağlıksız bir yaşamın kurbanı olmak zorunda değiliz. Evrensel şifa enerjisi daima bizim içimizden akar ve bilinçli olarak kullanıldığında mucizeler yaratır. İşte, ünlü bir şıracı ve durugörü medyumu, aynı zamanda Amerikan Psişik Derneği başkanı olan ve bugüne dek birçok şifacı yetiştiren Keith Shenvood, bu son derece yararlı ve pratik eserinde, bu olağanüstü enerji kaynağını nasıl kullanabileceğimizi büyük bir yetkinlikle anlatıyor. Şifacılık konusunda düzenli olarak televizyon ve radyo programlan yapan, kitaplar ve makaleler yazan, Amerika ve Avrupa’da konferanslar veren Shenvood tüm şifacılık bilgisini aktardığı bu kitapta, içimizdeki şifacıyı nasıl harekete geçirebileceğimizi, uzaktan ve direkt şifayı, şifa için alfa/teta haline geçmeyi, psişik teşhiste bulunmayı, enerji merkezlerimiz yoluyla hastalan tedavi etmeyi, aynca bu merkezleri temizleyip dengelemeyi, renk tedavisini, zihinsel projeksiyonu, aura görmeyi ve hissetmeyi ve aura renklerinin anlamlarını, titreşim haline ulaşmayı, polarizasyon ve cmpati yoluyla şifayı, Yoga Solunumu’nu, soluduğumuz havada bulunan mucizevi prana enerjisini kullanmayı, imgeleme ve telkin yöntemlerini, enerji akımlannı projekte etmeyi, Hermetik Yasalar’ı, şifa için egoyu aşıp yüksek benliğimizle nasıl bütünleşeceğimizi ve sağlıklı beslenme kurallanm öğretiyor. Siz de başarılı bir şifacı olabilirsiniz, bu güç içinizde, sadece uyandınlmayı bekliyor.

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin