Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
SANKARA NETHRALAYA FUNDUS FLORESEİN ANJİYOGRAFİ ATLASI (  )
Sankara Nethralaya Fundus Floresein Anjiyografi Atlası
SANKARA NETHRALAYA FUNDUS FLORESEİN ANJİYOGRAFİ ATLASI (  )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 27,5 x 21,5 cm
Sayfa Sayısı
: 606
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786055265236
Basım Yılı
: 2015
kargolanamaz.
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 324,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 243,00 TL
Kazanılan Puan
: 700 AP
Bu kitabı 40,50 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 83 kişi görüntüledi.

Sankara Nethralaya Fundus Floresein Anjiografi Atlası’nın ilk baskısının yapıldığı 2004 yılından bugüne retina-vitreus hastalıkları alanında birçok değişiklik ortaya çıktı. Hastalıklarının tanısı ve tedavisindeki yenilikler ile sınırlı olmayan bu gelişim; multimodal görüntüleme yöntemleri, Anti-VEGF ilaçlarının geliştirilmesi ve yeni ilaç uygulama yöntemleri eşliğinde hastalıkları daha iyi kontrol altına almamızı sağladı. Florosein anjiografideki yenilikler tanısal becerilerimizi geliştirmekle kalmadı, tedavi sonlanım noktası tayininde de bize yol gösterici hale geldi. Optik koherens tomografinin invaziv olmayan bir yöntem olarak hızla kullanım alanının genişlemesine rağmen, floresein anjiografinin retina hastalıklarında tanı ve tedavideki rolü halen önemini korumaktadır.


Bu baskıda, kitaba yirmi yeni bölüm ekledik, diğer bölümlerin de birçoğunu revize ettik. Bu yöntemle kitabın orijinal formatını koruduk ve bölümlerde sürekliliği muhafaza ettik. Kitabın sonuna bir test bölümü ekledik. Her bölüme farklı bir renk kodu vererek kullanım kolaylığı ve estetik bir görünüm oluşturduk. Bu baskı için yaklaşık 400 yeni fotoğraf ilavesinde bulunduk. Referanslar gözden geçirildi ve yenilendi. Yine bu baskı için bir DVD-ROM oluşturduk ve bu sayede teknoloji sever kullanıcı için kitabi taşınabilir hale getirdik.


Bu kitabı meydana getirmekteki amacımız çeşitli hastalıklardaki floresein anjiografik bulguları geniş bir referans halinde sunarak okuyucuların bu hastalıkları anlamalarına ve takip-tedavilerini planlamalarına yardımcı olmaktı. Bu kitap bir floresein anjiografi tekst kitabı olarak tasarlanmadı, o nedenle yazılı kısmı çok kısıtlı tutuldu. Diğer bir taraftan, neredeyse tüm olgular için, bir renkli fundus fotoğrafı ve anjiografinin değişik fazlarını içeren birçok anjiogram koyuldu. Tüm fotoğraflar için detaylı açıklamalar eklendi.


Kitap, vitreoretinal cerrahlar, medikal retina uzmanları ve vitreoretinal yandal uzmanları için hazır bir rehber olma niteliğini taşımaktadır. Benzer bir durum uvea uzmanları için de geçerlidir. Genel oftalmologlar da bu atlası doğru tanıya ulaşma ve uygun tedaviyi uygulama açısından oldukça kullanışlı bulacaklardır.


Bu kitap floresein anjiografinin tüm konularını kapsayan geniş bir görsel rehber niteliğindedir. Yoğunlukla floresein anjiografi üzerine odaklanan bu kitap, bu yöntemin en güncel ve gerekli bilgiyi sunmaktadır. Bu bağlamda kitap bu alandaki kendi konumunu belirlemektedir. Kitap çok prestijli bir klinik olan Sankara Nethralaya, Chennai, Tamil Nadu, Hindistan tarafında hazırlanmıştır. Kitabın oldukça özgün bir formatı vadır ve 1500’ ün üzerindeki fotoğrafla hastalık sürecinin görsel bir sunumunu yapmaktadır. Her bölümde mümkün olduğunca çok fotoğraf sunabilmek için her türlü çaba gösterilmiştir.

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin