Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
SATIN ALMA VE TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ - PURCHASİNG AND SUPPLY CHAİN MANAGEMENT ( SATIN ALMA VE TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ - PURCHASİNG AND SUPPLY CHAİN MANAGEMENT )
SATIN ALMA VE TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ - Purchasing and Supply Chain Management
SATIN ALMA VE TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ - PURCHASİNG AND SUPPLY CHAİN MANAGEMENT ( SATIN ALMA VE TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ - PURCHASİNG AND SUPPLY CHAİN MANAGEMENT )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17 x 24 cm
Sayfa Sayısı
: 520
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786051339122
Basım Yılı
: Eylül 2018
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 89,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 72,09 TL
Kazanılan Puan
: 144 AP
Bu kitabı 12,02 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 931 kişi görüntüledi.
“Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi “ kitabının üçüncü basımı, gelecek nesil profesyonellere yönelik olarak konu ile ilgili tüm güncel yöntemleri detaylı olarak açıklamaktadır. W. C. Benton’ın adım-adım yaklaşım metodu ile hem öğrenciler hem de profesyoneller analitik satınalma becerileri kazanabilmektedir. Kitaptaki gerçek vaka çalışmaları ve uygulamalarının amacı, açıklanan satınalma teorilerinin uygulamaya dönüştürülmesine yardımcı olmaktır. Mevcut konu başlıklarının bazıları; satınalma iş süreçleri, fiyat-maliyet analizleri, sağlık ve profesyonel hizmetler ile nakliye ve küresel satınalmalardır.Stratejik Dış Kaynak Kullanımı (outsourcing) ile ilgili yeni bir bölüm bu basımda ilave edilmiştir. Çünkü bu konu, küreselleşme için temel yapı taşı olmaya hâlen hızla devam etmektedir.Elektronik satınalma konusuna geniş bir yer verilmesinin nedeni, geleneksel dolaylı satınalma işlevinin artık çoğunlukla e-satınalmaya dönüşmesi ve bu şekilde önemli maliyet tasarrufları ile verimlilik artışı sağlanmasıdır.Her bölüme eklenen beş adet şirket vakası, öğrenilen konuları pekiştirmek amacı ile ayrıca ilave edilmiştir.Dr. Benton, satınalma yönetimi, envanter kontrol, tedarik zinciri yönetimi, kalite güvence ve malzeme yönetimi alanlarında yüzden fazla makale yayımlamıştır. Üretim ve işlemler yönetimi alanında 753 araştırmacı arasında kalite ve nicelik açısından birinci durumundadır. IBM, RCA, Frigidaire ve Amerika Ulaştırma Bakanlığında danışman olarak çalışmış ve ayrıca Fisher College İşletme Bölümü bünyesindeki Satınalma ve Tedarik Yönetimi Derneğini (PSMA) de kurmuştur.Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin