Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
SEN NE YAP BİLİYOR MUSUN? -DÜNYADAN VE TÜRKİYE’DEN ÖRNEKLERLE GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON YÖNETİMİ ( SEN NE YAP BİLİYOR MUSUN? -DÜNYADAN VE TÜRKİYE’DEN ÖRNEKLERLE GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON YÖNETİMİ )
SEN NE YAP BİLİYOR MUSUN? -Dünyadan ve Türkiye’den Örneklerle Girişimcilik ve İnovasyon Yönetimi
SEN NE YAP BİLİYOR MUSUN? -DÜNYADAN VE TÜRKİYE’DEN ÖRNEKLERLE GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON YÖNETİMİ ( SEN NE YAP BİLİYOR MUSUN? -DÜNYADAN VE TÜRKİYE’DEN ÖRNEKLERLE GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON YÖNETİMİ )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13,5 x 19,5 cm
Sayfa Sayısı
: 282
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786257363082
Basım Yılı
: Mart 2021
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 30,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 22,50 TL
Kazanılan Puan
: 68 AP
Bu kitabı 3,75 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 6 kişi görüntüledi.
Bugüne kadar hep başarı hikâyeleri okudunuz, çoğu “zero to hero“ diye ifade edilen sıfırdan zirveye ulaşanların hikâyeleriydi. Ancak bir de görünmez kahramanlar var. Onlar da girişimci ruha sahipler; farklı açılardan bakmayı yetenek hâline getirerek yeni bir kavramı, olayı, düşünceyi çalıştıkları işletmeye uyarlamayı seviyorlar, gerekirse işi yeniden kuracak geniş ufka ve cesarete sahipler. İşte bu tür çalışanlar, kurum içi girişimciler olarak anılıyorlar. Girişimcilik, bize anlatılanların dışında son derece geniş kapsamlı bir kavram, bir olgu.
Bu kitapta da yer alan, dünya çapındaki “olağanüstü” başarılı girişimcilik ve inovasyon hikâyeleri çok önemli ama bu hikâyelerin bizlerin hayatındaki izdüşümleri, onların bulduğu ürün veya hizmetleri kullanmakla sınırlı kalıyor.
Oysa bizim hikâyelerimiz öyle mi?
Yeni iş kurma ve inovasyon liderliği konusunda Türkiye’nin en deneyimli üst düzey yöneticilerinden biri olan akademisyen Dr. Meriç E. Bebitoğlu, özellikle yurt dışından örneklerle yetinmek istemeyen okuyucular için yurt içinden girişimcilik ve inovasyon örneklerini kendi deneyimleriyle harmanlayarak anlatıyor. Okuyucunun ilham kaynağı olurken nasıl yapılacağı konusunda da fikir vermeyi amaçlıyor. Bize, bizden hikâyeleri akıcı bir dille aktarmanın yanı sıra özellikle girişimcilik alanında ilerlemek isteyenler için “Sen Ne Yap Biliyor Musun?” başlığı ile altın tavsiyelerde bulunuyor. Bu tavsiyeler, bazen şirket kurmaya ilişkin bir mevzuatla ilgili bir ipucu olabildiği gibi bazen de etik değerleri de kapsayacak şekilde daha büyük ölçekte kurgulanıyor. Yazar, konunun hem teorisine hem pratiğine değinirken günlük yaşamdaki uygulamaların inceliklerinden dem vuruyor.
Kitabın güncel konuları ve dinamik anlatım dili; iş insanlarından girişimci adaylarına, beyaz yakalı profesyonellerden yeni mezunlara ve akademisyenlere kadar çok geniş bir kesime hitap ediyor.

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin