Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
SPORDA PERFORMANS ÖLÇÜMÜ VE ANALİTİK - SPORTS PERFORMANCE MEASUREMENT AND ANALYTİCS ( SPORDA PERFORMANS ÖLÇÜMÜ VE ANALİTİK - SPORTS PERFORMANCE MEASUREMENT AND ANALYTİCS )
SPORDA PERFORMANS ÖLÇÜMÜ VE ANALİTİK - Sports Performance Measurement and Analytics
SPORDA PERFORMANS ÖLÇÜMÜ VE ANALİTİK - SPORTS PERFORMANCE MEASUREMENT AND ANALYTİCS ( SPORDA PERFORMANS ÖLÇÜMÜ VE ANALİTİK - SPORTS PERFORMANCE MEASUREMENT AND ANALYTİCS )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17 x 24 cm
Sayfa Sayısı
: 288
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786057895264
Basım Yılı
: Mart 2019
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 79,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 63,99 TL
Kazanılan Puan
: 89 AP
Bu kitabı 10,67 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 312 kişi görüntüledi.
5 BÜYÜK SPOR DALI ANALİTİĞİ İÇİN UYGULAMALI BİR GERÇEK DÜNYA REHBERİ:
AMERİKAN FUTBOLU, BASKETBOL, BEYZBOL, FUTBOL VE TENİS
REKABET ÜSTÜNLÜĞÜ KAZANIN!
Sporda Performans Ölçümü ve Analitik kitabı, beş ana spor; Amerikan futbolu, basketbol, beyzbol, futbol ve tenis dallarında, oyuncu performansını ölçmek ve değerlendirmek için analitik modelleri kuran ve kullanan ilk gerçek dünya rehberidir.
Teoriye sıkı sıkıya odaklanan kitapların aksine kitabımız, sportif ölçümleri ve istatistiksel analizleri bir araya getirerek, spor dallarının karşılaştırılmasının yanı sıra oyuncu pozisyonları arasındaki farklılıkların nasıl inceleneceğini göstermektedir. Bu kitap, seçtiğiniz spor dalına yansıtabileceğiniz en modern yaklaşımlara ait araçları size sunmakta, oyuncuları değerlendirerek, sakatlıkları azaltmak, sportif performansı geliştirmek için ölçümlerin nasıl kullanılacağını ve istatistiksel modellerin nasıl uygulanacağını göstermektedir. Bu sayede her bir spor dalının ilkeleri, kuralları, nitelikleri, ölçümleri ve performans sonuçları hakkında derinlemesine bir anlayışın nasıl geliştirileceğini ortaya koymaktadır.
Alanının tek örneği olan kitabımız, gerçek dünyadaki analitik uygulamaları gösterirken; gelecekteki sonuçları öngörmek, bir sporcunun pazar değerini tahmin etmek ve daha bir çok konuda pratik, son teknolojileri içeren bir rehber niteliğindedir.
“Sporda Performans Ölçümü ve Analitik” kitabı, sportif rekabete analitik özen ve güç getirmeyi isteyen öğrenci, akademisyen, analist, taraftar, fizyolojist, antrenör, yönetici ve idareci, kısacası herkes için vazgeçilmez bir kaynak olacaktır.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin