Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
STEM ÖĞRETİMİ İÇİN 20 STRATEJİ - 20 STRATEGİES FOR STEM INSTRUCTİON ( STEM ÖĞRETİMİ İÇİN 20 STRATEJİ - 20 STRATEGİES FOR STEM INSTRUCTİON )
STEM ÖĞRETİMİ İÇİN 20 STRATEJİ - 20 Strategies for STEM Instruction
STEM ÖĞRETİMİ İÇİN 20 STRATEJİ - 20 STRATEGİES FOR STEM INSTRUCTİON ( STEM ÖĞRETİMİ İÇİN 20 STRATEJİ - 20 STRATEGİES FOR STEM INSTRUCTİON )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17 x 24 cm
Sayfa Sayısı
: 264
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786053209089
Basım Yılı
: Temmuz 2018
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 56,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 45,36 TL
Kazanılan Puan
: 89 AP
Bu kitabı 7,56 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 1164 kişi görüntüledi.
Sınıflarda ispatlanmış pratik, etkili ve zaman kazandıran STEM stratejileriTüm sınıf düzeylerinde görev alan öğretmenler, STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) öğretimine giderek daha fazla yönelmektedir fakat zaman sınırlılıkları ve yoğun iş yükleri bu geçişi zorlaştırmaktadır. STEM Öğretimi İçin 20 Strateji kitabının yazarı Dr. William N. Bender, STEM öğretimini güçlendirdiği kanıtlanmış farklı öğretim stratejilerini adım adım açıklayan, özelleştirilebilir bir kılavuz sağlamaktadır.En son STEM öğretim eğilimlerini ve özel öğretim tekniklerini inceleyen Bender, tüm kitap boyunca araştırmaya dayalı kanıtları öne çıkarmakta ve öğretmenlere yardımcı olacak pratik önerileri sunmaktadır:• Öğretim zamanının tümünü kullanarak etkili şekilde çalışmayı kolaylaştırmakta,• Proje tabanlı öğretimle STEM öğretimini birbirine entegre etmekte,• Her bir öğrenenin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde STEM stratejilerini uyarlamakta ve değiştirmekte,• Gerçek dünya problemleri üzerinde yoğunlaşarak mühendislik tasarım ilkelerini kullanmakta,• İleri düzeyde matematik ve fen içeriğini merkeze alarak iş birlikli ve takım çalışmasını vurgulamaktadır.Bugünün öğrencilerinin problemleri çözebilmeye, kendi başlarına kararlar alabilmeye ve hatalarından öğrenmeye ihtiyacı vardır. STEM öğretimi bir soruya tek bir cevaptan daha fazla cevap verilebileceği fikrini öne çıkarmaktadır. Ayrıca öğrenme, herhangi bir STEM sınıfıyla tutarlı olacak şekilde tasarlanmalıdır. Bu kitap, öğrencileri herhangi bir okulda ve küresel iş pazarında kaçınılmaz şekilde yüzleşecekleri karmaşık durumlara hazırlamada öğretmenlere rehberlik etmektedir.“STEM Öğretimi İçin 20 Strateji kitabı, sınıf uygulamalarını değiştirme - bunların çoğu fazla maliyet gerektirmez ve bir öğrenenler topluluğu olarak uygulama yapma, okuma ve tartışma sırasında öğretmenlere birçok imkan ssğlar ve geliştirmeye yönelik tutarlı ve pratik bilgiler ile yapıcı öneriler sunmaktadır. STEM öğretimini uygulamalarını ve bu uygulama hakkında düşünmelerini geliştirecek öneriler sunarak öğretmenlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. ”—MARY ELDREDGE-SANDO, North Dakota’da 2010 yılının en iyi öğretmeni, Des Lacs-Burlington Lisesi, Des Lacs, North Dakota“STEM öğretimi üst düzey düşünmeyi geliştirmenin bir yoludur ve öğrencilere gerçek yaşam problemlerini çözebilmenin yollarını sunmaktadır. STEM Öğretimi İçin 20 Strateji kitabı öğretmenlere, öğretimlerini daha ileri düzeye taşımalarına yardımcı olacak birçok yöntemi vermektedir. ”—KRISTI KAY BUNDY, Nebraska’da 2014 yılının en iyi öğretmeni, Ashland Greenwood Public School, Ashland, NebraskaÜrünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin