Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
TORAKS RADYOLOJİ ATLASI (  )
Toraks Radyoloji Atlası
TORAKS RADYOLOJİ ATLASI (  )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 28 x 22 cm
Sayfa Sayısı
: 786
Cilt Durumu
: Ciltli
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9789750051517
Basım Yılı
: 2014
kargolanamaz.
%20 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 200,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 160,00 TL
Kazanılan Puan
: 570 AP
Bu kitabı 26,67 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 238 kişi görüntüledi.

Normal ve patolojik bulguların kolay ayırıcı tanısını sağlayan 1, 000 den fazla son teknolojiye ait görüntü! Akciğer kanseri, tanı ve evrelemesinden, yoğun bakım koşulları ve mesleki akciğer hastalıklarına kadar; toraks görüntülemesi halen tanısal radyolojinin en karmaşık uzmanlık alanlarından biridir. Bu kitap toraks görüntülerini değerlendirmede bir rehberdir. Ayrıntılı bir şekilde okumak veya sık rastlanan torasik hastalıkların radyolojik bulgularına ait referans için ideal bir kaynaktır.


“Toraks Radyolojisi Atlası“ ile toraks görüntülemesindeki yorum becerinizi artıracak ve anormal bulguların farkına varmayı öğrenecek, uygun ayırıcı tam üretecek ve altta yatan hastalık sürecini daha iyi anlayacaksınız. Atlas, normal toraks radyografi, BT ve MRG anatomisi ile başlamakta ve çok sayıda konjenital, travmatik ve edinsel torasik hastalıkları gösteren mevcut vakalar ile devam etmektedir. Her vaka hastalıklara ait geniş bir gözden geçirme sağlamak için, özlü bir formatta etyoloji, altta yatan patoloji, tipik ve nadir bulgular, tedavi ve prognoza ait bir tartışma ile desteklenmiştir. Vurgular: 1, 000den fazla yüksek kalitede görüntü; normal, patolojik bulguları ve onların varyasyonlarım göstermektedir.


Vaka tabanlı yaklaşım okuvucuyu sık rastlanan hastalıklarla ve gelişimsel lezyonlarla karşılaştırmaktadır. Atelektazi, pulmoner enfeksiyonlar, konjenital lezyonlar, neoplastik hastalıklar, difüz akciğer hastalığı ve daha bir çok hastalığı içermektedir. Seçilmiş vakalarda bulunan hastalığa ait ek radyolojik bulguları veya ayırıcı tanı yaklaşımlarını gösteren tamamlayıcı görüntüler mevcuttur. Önemli notlar ve tuzaklar, anahtar anatomik ve klinik kavramları hatırda tutmaya yardımcıdır. Asistan, araştırma görevlisi ve radyologlar, eğitim aracı ve referans olarak kullanımı kolay bu kitabı paha biçilmez olarak bulacaklardır. Ayrıca bu kitap toraks radyologları, göğüs hastalıkları klinisyenleri ve toraks cerrahları için anahtar kaynaktır.

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: