Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
TURİZM KONAKLAMA VE SEYAHAT İŞLETMECİĞİ ( TURİZM KONAKLAMA VE SEYAHAT İŞLETMECİĞİ - TOURİSM THE BUSİNESS OF HOSPİTALİTY AND TRAVEL )
TURİZM Konaklama ve Seyahat İşletmeciği
TURİZM KONAKLAMA VE SEYAHAT İŞLETMECİĞİ ( TURİZM KONAKLAMA VE SEYAHAT İŞLETMECİĞİ - TOURİSM THE BUSİNESS OF HOSPİTALİTY AND TRAVEL )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 21,5 x 27,5 cm
Sayfa Sayısı
: 408
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786053202967
Basım Yılı
: Ocak 2016
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 133,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 107,73 TL
Kazanılan Puan
: 154 AP
Bu kitabı 17,96 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 411 kişi görüntüledi.
Son yıllarda gerek dünyanın farklı ülkelerinde gerekse Türkiye’de hızlı bir biçimde büyüyen turizm sektörü, beraberinde nitelikli personel ihtiyacını da gündeme getirmiştir. Bu ihtiyaçtan hareketle ülkemizde çok sayıda turizm eğitim kurumu açılmış ve bu kurumlarda nitelikli kaynak kitap ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Turizm: Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği kitabı da söz konusu ihtiyacı karşılamak üzere Amerika Birleşik Devletleri’nde basılan orijinal çalışmanın çevirisi olarak hazırlanmış ve turizm disiplinini işletmecilik bakış açısıyla ele almıştır.Kitap bölümleri, bütünleştirilmiş bir turizm modeli çerçevesinde oluşturulmuştur. Bu doğrultuda, kitapta turizmin bileşenleri olan konaklama, seyahat, yiyecek içecek, hizmet kalitesi, ulaştırma, teknoloji, eğlence ve destinasyon gibi konular incelenmiştir. Turizmin gelişiminin doğal bir sonucu olan çevresel etmenlerde meydana gelebilecek değişimler ile turizmin sürdürülebilirliği ve geleceği de kitabın ana konuları arasındaki yerini almıştır. Konuların daha anlaşılır kılınması amacıyla uluslararası uygulama örnekleri sunulmuş ve her bölüm sonunda örnek olaylar ile tartışma sorularına yer verilmiştir. Yenilikçi içerik ve sistematiği ile bu kitabın uygulamacılara ve öğrencilere mesleki katkılar sağlayacağı düşünülmektedir.Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin