Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
ULUSLARARASI PARA VE FİNANS - INTERNATİONAL MONEY AND FİNANCE ( ULUSLARARASI PARA VE FİNANS - INTERNATİONAL MONEY AND FİNANCE )
ULUSLARARASI PARA ve FİNANS - International Money and Finance
ULUSLARARASI PARA VE FİNANS - INTERNATİONAL MONEY AND FİNANCE ( ULUSLARARASI PARA VE FİNANS - INTERNATİONAL MONEY AND FİNANCE )
Basım Dili
:
Ebatı
: 16 x 23,5 cm
Sayfa Sayısı
: 336
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786053205319
Basım Yılı
: Kasım 2016
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 40,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 32,40 TL
Kazanılan Puan
: 96 AP
Bu kitabı 5,40 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 709 kişi görüntüledi.
Küresel ekonomi hakkında üst düzey bir bakış açısına sahip olması, bu kitabın uluslararası finansa sunumunu diğer ders kitaplarından farklılaştırmaktadır. Melvin ve Norrbin, rakipleri finansal yönetim becerileri ve standart ekonomik araçlara dikkat çekerken çokuluslu şirketlerde iş arayanlar için gerekli bilgileri sunmaktadır. Okuyucular, sadece bir organizasyonun işleyişini değil, yeni gelişmeler ve eğilimler hakkında kendi çıkarımlarını nasıl yapacaklarını öğrenmektedir. Yeni güncellenmiş ve genişletilmiş sekizinci basım, küresel finansın okuyuculara anlamlı gelmesine yardımcı olmak için eğitim amaçlı yeni materyaller, güncel örnek olay çalışmaları ve az ama öz tanımlamaları sunmaktadır.“Uluslararası Para ve Finans, hem uluslararası hem de çokuluslu finans dersleri için mükemmel bir kaynaktır. Uluslararası finansal kurumlar ve enstrümanları ve çokuluslu şirketlere yönelik finansal yönetim araçları gibi iki konunun birleşik olarak ele alınması, küresel bir çevrede artarak faaliyet gösteren iş dünyasına her iki konunun etkilerinin kavramasını öğrenciler için kolaylaştırmaktadır. ”Anne M. Alexander, Wyoming Üniversitesi“Bu en çok satan kitabın en güncel baskısı, kısa ama öz, kolay anlaşılır ama analitik bir tarzda uluslararası para ve finanstaki önemli bir dizi ve bir bakıma kompleks kavramları tartışmaktadır. ”Ramkishen S. Rajan, George Mason Üniversitesi ve Singapur Ulusal Üniversitesi“Yazarlar, küresel ekonomi hakkında üst düzey bakış açısı sunan uluslararası para ve finansla ilgili konuların geniş kapsamlı ele alınması gibi olağanüstü bir iş yapmıştır. Yıllar geçtikçe başvuru kaynağı ve eğitim için standart bir kitap olmasını bekliyorum. ”Süleyman Değirmen, Mersin Üniversitesi“Uluslararası finansın, özlü, iyi yazılmış, titiz aynı zamanda kolayca erişilebilir bir anlatımı. ”Fırat Demir, Oklahoma Üniversitesi“Bu ders kitabı, dünyadaki lisans ve yüksek lisans öğrencileri için mükemmel bir kaynaktır. Yazarlar, her bölümü, risk yönetimi ve bankacılık gibi konuların da dâhil olduğu çeşitli finansal konular üzerine güncellenmiş bilgilerle dikkatlice hazırlamışlar. ”Viviana Fernandez, Adolfo Ibanez ÜniversitesiÜrünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin