Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
ULUSLARARASI SPOR TAHKİM MAHKEMESİ C.A.S. AÇIKLAMALI İNGİLİZCE-TÜRKÇE MEVZUATI ( ULUSLARARASI SPOR TAHKİM MAHKEMESİ C.A.S. AÇIKLAMALI İNGİLİZCE-TÜRKÇE MEVZUATI )
Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi C.A.S. Açıklamalı İngilizce-Türkçe Mevzuatı
ULUSLARARASI SPOR TAHKİM MAHKEMESİ C.A.S. AÇIKLAMALI İNGİLİZCE-TÜRKÇE MEVZUATI ( ULUSLARARASI SPOR TAHKİM MAHKEMESİ C.A.S. AÇIKLAMALI İNGİLİZCE-TÜRKÇE MEVZUATI )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 23,5 cm
Sayfa Sayısı
: 199
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9789755919171
Basım Yılı
: 2006
kargolanamaz.
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 28,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 22,68 TL
Kazanılan Puan
: 67 AP
Bu kitabı 3,78 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 598 kişi görüntüledi.
Uluslar arası Spor Tahkim Mahkemesi, tarihçe, çalışma düzeni, geleceği, kuralları, organlarının tüzükleri, usul ve arabuluculuk talimatı, olimpik oyunlar tahkim talimatı ile Spor Tahkim Mahkemesi Mevzuatı ve uyuşmazlıkları çözümlemeye yönelik organların tüzükleri ve usul talimatı alt başlıklarını işlendiği kitapta CAS nedir? CAS’ın işlevi nedir? CAS’ın merkezi nerededir? CAS’a hangi uyuşmazlıklar için başvurulabilir? CAS’a kimler başvurabilir? CAS’ın işlemde bulunma koşullar gibi sorulara derinlemesine cevaplar bulunabilecek, spor kulüpleri ve sporcular için haklarını ararken kendilerini yeterince savunamamaktan kaynaklanan mağduriyetleri bu mevzuat yardımıyla giderilebilecektir. Çalışmayaspor tahkim mahkemelerinin oluşumu aşamasında zemin oluşturan İsviçre Milletlerarası Özel Hukuk Federal yasası (1987) ve Yabancı Hakem Kararlarının Tanınması ve İcrası Hakkında Sözleşme (1958New York)SPAN style“msospacerun: yes“ /SPANeklenmiştir. Çalışma sporun içerisinde olanların hukuk alanındaki eksikliklerini giderecek mahiyettedir.

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin