Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
YÖKDİL YDS VE KPDS KELİMELERİ İNGİLİZCE BULMACALAR ( ENGLİSH CROSSROWD ACTİVİTİES 1 )
YÖKDİL YDS ve KPDS Kelimeleri İngilizce Bulmacalar
YÖKDİL YDS VE KPDS KELİMELERİ İNGİLİZCE BULMACALAR ( ENGLİSH CROSSROWD ACTİVİTİES 1 )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 27 x 19 cm
Sayfa Sayısı
: 112
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786058355132
Basım Yılı
: Şubat 2017
kargolanamaz.
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 18,52 TL
İndirimli Fiyatı
: 13,89 TL
Kazanılan Puan
: 53 AP
Bu kitabı 2,32 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 233 kişi görüntüledi.

Bu kitaptaki etkinlikleri yaptığınızda YÖKDİL, YDS ve KPDS ingilizce sınavlarında kısa sürede başarınızın en az %20 arttığını göreceksiniz.

İngilizce eğitimi; gramer çalışmaları, metin okuma, çeviri ve kelime çalışmaları ile bir bütün halinde gerçekleştirilmelidir. YÖKDİL, YDS ve KPDS gibi sınavlar; akademisyenler, akademisyen adayları ve kamu personellerinin yabancı dil seviyelerini belirlemek amacıyla, yüksek seviyede ve profesyonelce hazırlanmış içeriklere sahiptir. Adayların İngilizce eğitiminin unsurlarından herhangi birisini önemsememeleri başarılı olmalarını engellemektedir. Adayların içerisine düştükleri en büyük yanlış, sadece gramer çalışması yaparak bu sınavlarda yüksek not alınacağına olan inançlarıdır.


Oysa YÖKDİL, YDS ve KPDS sınavları, adayların önceki eğitim programlarında aldıkları standart İngilizce derslerinin sınavlarından oldukça farklıdır. Bu sınavlar İngilizce bilgisini bir bütünlük içerisinde ölçmektedir. Adaylar bu sınavlarda, özellikle kelime bilgilerinin yetersiz olmaları nedeniyle, hem gramer hem de metin okuma ile çeviri sorularında başarısız olmaktadırlar. English Crossword Activities YÖKDİL, YDS ve KPDS kelimeleri serisi kitapları, adayların bu sınavlarda sıklıkla çıkan kelimeleri kalıcı olarak ezberleyebilmeleri için eğlenceli bir yöntemi uygulamaktadır. Çünkü insan beyni, kendisini rahat hissettiği ve stresten uzaklaştığı anlarda öğrenmeye daha açıktır. Bu serideki kitaplarda yer alan eğlenceli aktiviteleri uygulayarak, İngilizce kelimelerin zihninize nasıl yerleştiğini gördüğünüzde bu bilimsel gerçeği daha iyi anlayacak ve tecrübe edeceksiniz.

Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: