Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
Akademik
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Fırsatlar
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
YÖNETİM VE ORGANİZASYON KURAMLARI - MANAGEMENT AND ORGANİZATİON THEORY ( YÖNETİM VE ORGANİZASYON KURAMLARI - MANAGEMENT AND ORGANİZATİON THEORY )
YÖNETİM VE orGANİZASYon KURAMLARI - Management and organization Theory
YÖNETİM VE ORGANİZASYON KURAMLARI - MANAGEMENT AND ORGANİZATİON THEORY ( YÖNETİM VE ORGANİZASYON KURAMLARI - MANAGEMENT AND ORGANİZATİON THEORY )
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 23,5 cm
Sayfa Sayısı
: 464
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Barkod
: 9786053203698
Basım Yılı
: Nisan 2016
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%20 İNDİRİM
Liste Fiyatı
: 46,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 36,80 TL
Kazanılan Puan
: 112 AP
Bu kitabı 6,13 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 816 kişi görüntüledi.
organizasyon kuramları konusu, Yönetim ve organizasyon bilim dalının temel alanlarından biri olmasına karşın, bu konuya Türkçe yazında yeteri kadar yer verilmemiştir. Bunda en önemli etken, Yönetim ve organizasyon Kuramlarının Türkiye“de oluşturulmamış olmasıdır. Yönetim ve organizasyon Kuramı geliştirilmemiş olmasına rağmen, son yıllarda konuya ilişkin az da olsa Türkçe eserlerin raflarda yerini almaya başladığı görülmektedir. Bu kapsamda telif eserlerdeki eksikliğin çeviri eserlerle giderilmeye çalışılması şaşırtıcı değildir. Kuram konusunda yöneticilerin, akademisyenlerin ve öğrencilerin konuya aşina kılınmaları, en azından şimdilik çeviri eserlerle sağlanmaktadır.’Yönetim ve organizasyon Kuramları’ kitabı, Jeffrey A. Miles“ın ABD“de 2012 yılında yayımlanan ’Management and organization Theory’ adlı eserinin birinci basımının Türkçe çevirisi olarak alan yazındaki boşluğu dolduracak niteliktedir. Eser, bünyesinde barındırdığı 40 temel yönetim ve organizasyon kuramına ilişkin temel bilgilerin yanında; kuramlara yönelik değerlendirme ve eleştirileri, başlıca ölçüm araçlarını, müteakip araştırmalar için önerileri, temel kaynakları ve yöneticiler için çıkarımları içermektedir. Bu yönüyle eser, diğer kuram kitaplarından farklı olarak teori ve pratiği bütünleştirmekte; akademisyenlerin, lisans ve lisansüstü düzeydeki öğrencilerin, yönetim alanı profesyonellerinin ve çalışma yaşamında yer alıp, konuya ilgi duyan tüm bireylerin ihtiyaçlarını aynı anda karşılamaktadır.Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala:
Bizimle İletişime Geçin